Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Inga Širvinskaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Inga Širvinskaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2012-05-13 3
Ne ieškoti, iš ko išgauti energiją šildymui ar elektrai gaminti, o pirmiausia pamėginti taupyti. Tokią ateities viziją „Green Energy 2012” konferencijoje pateikė Nacionalinės pasyvių namų asociacijos direktorius Aidas Vaičiulis.
(0) 2011-09-14 0
Prieš keletą metų Lietuvoje suaktyvėjusi tendencija iš didžiųjų miestų keltis į priemiesčius pirmiausiai susijusi noru gyventi ekologiškesnėmis sąlygomis bei kvėpuoti švaresniu oru. Tačiau ar priemiesčiai, kurie kuo toliau, tuo labiau darosi panašesni į miestą, iš tiesų gali mums tai garantuoti? Tai vienas iš aktualių klausimų, kylančių jauniems žmonėms, neapsisprendžiantiems kur norėtų gyventi – atokesniame, bet lyg ir švaresniame priemiestyje, ar patogiam...
(0) 2011-08-18 0
Nors kiekvienas gyvenamajame rajone dygstantis namas sulaukia tikros aplinkinių gyventojų pasipiktinimo lavinos, specialistų teigimu, mūsų miestai pernelyg išsibarstę. Tai reiškia, kad miestas driekiasi dideliame plote, jis pakankamai žalias, turi daug tuščių erdvių ir mažai gyventojų.
(3) 2011-08-16 1
Vienas iš svarbiausių uždavinių, kuriuos šiandien sau kelia žmonija, – sumažinti energijos sunaudojimą. Visi sutinka, kad jai gauti naudojami žemės ištekliai nėra begaliniai, o jų keliama tarša, be abejonės, blogina žmonių gyvenimo kokybę.
(0) 2011-08-08 0
Vienas iš ekologinių miestų ypatumų galėtų būti neįprastai išnaudojama žaluma ir tokiu būdu užtikrinama oro kokybė. Kodėl tam neišnaudojus, pavyzdžiui, stogų arba pastatų sienų?
(2) 2011-08-08 0
Mokslininkų įvardijamos grėsmės planetai, susijusios su žmonių veikla, jau pasiekė ir architektų ausis. Šiuo metu kuriami ateities miestų modeliai, kuriais ieškoma būdų, kaip sumažinti žmogaus poveikį natūraliai Žemės aplinkai bei užstatyti kuo mažiau jos paviršiaus.
(20) 2011-06-30 0
Prekybos centrai užversti suvienodėjusio skonio (praktiškai beskonėmis) daržovėmis. Tiek atvežtinės, tiek lietuviškos daržovės pramoniniu būdu auginamos taikant tas pačias technologijas. Visgi mūsiškės daržovės, anot specialistų, vis dar maistingesnės.
(7) 2011-06-17 0
Po karštesnės nei įprastai birželio pradžios klimatologai vėl kalba apie tai, kad klimato pokyčiai Lietuvoje spartėja ir gyventojams teks susitaikyti su tuo, kad per šimtmečius nusistovėję metų laikai keičiasi. Visai įmanoma, kad ateityje turėsime vos du metų laikus – šaltąjį ir šiltąjį, kurių kontrastai bus nenuspėjami: pavyzdžiui, šilta žiema, bet šalta vasara, arba atvirkščiai.