Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Mindaugas Šnipas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Mindaugas Šnipas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-01-23 0
1998 m. Stanfordo (Kalifornija, JAV) universiteto studentai Larry Page‘as ir Sergejus Brinas vykdė tyrimų projektą apie naujos kartos internetinės paieškos variklius. To meto internetinės paieškos sistemos tinklapius vertino (rangavo) pagal tai, kiek kartų vykdoma užklausa aptikta tame tinklapyje.
(0) 2011-06-22 0
Įsivaizduokime paprasčiausią aptarnavimo sistemą su viena eile ir vienu aptarnavimo įrenginiu. Paraiškos atvyksta atsitiktiniais laiko momentais ir jeigu aptarnavimo įrenginys užimtas stoja į eilę.
(0) 2011-06-17 0
Dauguma socialinių, ekonominių ar gamtoje vykstančių procesų nėra determinuoti (apibrėžti iš anksto), t.y, jiems daugiau ar mažiau būdingas atsitiktinumas. Taigi, dažnai susiduriame su atsitiktiniais, arba stochastiniais procesais. Tačiau netgi ir atsitiktiniai įvykiai dažnu atveju nėra chaotiški, bet pasižymi tam tikrais dėsningumais ir struktūra, kuriuos nagrinėja tikimybių teorija.