Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Judita Puišo

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Judita Puišo

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-03-15 0
Nanogelių poreikis perspektyva ir poreikis tikrai yra milžiniškas. Šioje srityje intensyviai dirba Japonijos, JAV, Vokietijoje mokslininkai. Polimerinių hidrogelių modifikavimo ir nanogelių sintezės tyrimus, panaudojant didelių energijų didelės apšvitos dozės jonizuojančiąją spinduliuotę vykdo Lenkijos ( prof. J.M. Rosiak Technical University of Lodz), Turkijos ( Prof. Olgun Guven, Hacettepe University), Kazakstano, Indonezijos, Egipto, Argentinos mokslinės grupės. Tad ir pasiekimų yra pačių įvairiausių.
(0) 2011-06-25 0
Tęsiame pasakojimą apie hidrogelius ir jų savybes. Priminsime, jog pirmąjį skaidrųjį hidrogelį, kuris sugėręs vandenį virsdavo standžiu ir lanksčių produktu, susintetino 1960 m. čekų mokslininkas Otto Wichterle. Nuo to laiko mokslas nemažai pasistūmėjo į priekį tyrinėdamas hidrogelių savybes ir jų panaudojimo galimybes.
(0) 2011-06-20 0
Nanotechnologijos yra viena sparčiausiai besivystančių, apimanti daugelį mokslo šakų (chemija, fizika, biologija, medžiagų mokslas ir inžinerija) ir pramonės šakų. Jeigu palygintume kiek kiekvienai mokslo šakai skiriama investicijų ir jų pasekoje atsirandančių nanoproduktų gausą, tai pirmaujančios sritys yra farmakologija ir medicina.