Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Eimantas Mikšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Eimantas Mikšys

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2015-10-09 10
Įėjote į parduotuvę ir telefone iškart pastebėjote, kad gavote pranešimą: „Sveiki atvykę“. Keista, bet gal tik atsitiktinumas. Einate toliau, randate mėgstamų batelių porą. Juos pakeliate nuo prekystalio, apžiūrinėjate, o tuo metu greta jūsų esančiame televizoriaus ekrane rodoma, kad šiuo metu kaip tik šiems bateliams taikoma nuolaida, maža to, parodomas ir pavyzdys, kaip juos avintis žmogus atrodo iš šono. Jūs batelių užsinorite ir nusiperkate.
(2) 2015-09-24 12
Darbas vienoje vietoje, nuo 8 iki 17 valandos, geriausia – uždarame kabinete, spoksant į stacionaraus kompiuterio ekraną jau senokai tapo atgyvena. Taip vis dar dirba nemažai įmonių, tačiau produktyviausi ir siekiantys geriausiai išnaudoti naujausias technologijas keičia nusistovėjusius įpročius, kai už nugaros būtinai turėtų stovėti vadovas ir sekti darbuotojo veiklą.
(0) 2015-09-21 29
Nors žodis „startuolis“ mums kužda apie startą, yra pasaulyje tokių projektų, kurie savo verte nenusileidžia puikiai žinomoms pasaulio įmonėms. Verslo modelis, kai idėjų įgyvendinimui bei jų greitai plėtrai prisitraukiama investicijų iš įvairių fondų ar verslo angelų mainais už įmonės akcijas, išgyvena aukso amžių. Turbūt dar niekada nebuvo taip lengva gauti investiciją, kaip dabar.
(0) 2015-08-10 18
Socialiniuose tinkluose ne retais atvejais geradariai, norėdami padėti ir greičiausiai nelinkėdami blogo, paviešina rastų dokumentų nuotraukas, kuriose matosi ir asmeniniai duomenys. Paprastai po tokiomis nuotraukomis atsiranda komentatorių, primenančių, kad tokių duomenų viešinti nevalia ir kad jau koks nors piktadarys, matyt, pasiėmė kelis greituosius kreditus ne savo vardu. Kaip yra iš tikrųjų? Ar iš tiesų Lietuvoje taip lengva pasiimti greitąjį kreditą ir pavogti kito žmogaus tapatybę?
(0) 2015-06-23 12
Išpildyti vaikystės svajonę tapti lakūnu ar lenktynininku – kaip niekada paprasta. Tiesa, jums greičiausiai neteks pilotuoti tikro keleivinio „Boeing 737“ ar naikintuvo, tačiau pajusti skrydžio teikiamą malonumą – tikrai pavyks.
(4) 2014-12-08 -10
Jei kada nors lankėtės Vakarų Europos arba Tolimųjų Rytų megapoliuose, atostogavote Egipte, Turkijoje, turbūt pamenate, kiek tariamų draugų susirasdavote eidami pro restoranus, klubus ar parduotuvėles. Žinoma, draugais jie būdavo tik tol, kol griežtai kokį tūkstantąjį kartą pasakydavote „ne“ į jų priekabiuosius „Best food in town, come my friend, it‘s cheap, very cheap“. (Liet. geriausias maistas mieste, užeik, mano drauge, tai pigu, labai pigu).
(4) 2011-06-22 0
Raudona – tai spalva, gamtoje reiškianti įspėjimą. Įspėjimą žmonėms, jog gamtą reikia ne tik mylėti, ja džiaugtis, bet ir saugoti. Prieš tris dešimtmečius pirmą kartą išleista Lietuvos raudonoji knyga paskutinį kartą keitėsi 2007-aisiais.