Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Birutė Masaitytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Birutė Masaitytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-04-04 2
Japonijos kompanija „Bandai“ sukūrė naują elektroninį „žmogaus draugą“ – „Smarpet“. Naujas žaislas turi „iPhone“ telefoną kaip veidą ir atskirą judantį kūną.
(3) 2012-03-22 0
JAV inžinieriai skelbia, kad jiems pavyko sukurti robotą, kuris vandenyje juda kaip medūza, o judėjimo energijai naudoja vandenyje esantį vandenilį. Tad iš principo, tokia technologija bent jau teoriškai galėtų robotui teikti energiją neribotą laiką.
(0) 2012-03-02 0
Garsus vyrų žurnalas svajoja apie suaugusiųjų rojų virš Žemės atmosferos, kuriame kokteilius nešios kiškučiais persirengusios padavėjos. Kovo mėnesio numeryje „Playboy“ atskleidė savo viziją apie kitą pramogų teritoriją – kosmosą.
(16) 2012-03-02 0
Žmogaus smegenys, o tiksliau - jų mąstymas, mintys, prisiminimai ir savasis „aš“ gali būti persiųstos į robotus jau po dešimt metų. Tokius grandiozinius ir šiai dienai utopinius planus išsakė jaunas rusų verslininkas Itskovas, buriantis mokslininkų ir išradėjų komandą darbui prie aukštųjų technologijų projekto „Avataras“.
(4) 2012-02-28 0
Vienas profesionaliausių alpinistų pasaulyje, kuris Everestą įveikė 21 kartą, teigia, kad ateityje tokie žygiai gali būti neįmanomi. Vienas iš geriausių pasaulio šerpų – Apa (Apa Sherpa), pravarde „Super šerpas“, tvirtina, kad klimato atšilimas pasaulio aukščiausio kalno viršūnę verčia nepasiekiama.
(28) 2012-02-01 0
„iPhone“ pasiūlytas virtualus asistentas išmaniajame telefone žadėjo perversmą technologijų pasaulyje ir palengvinimą mobiliųjų telefonų vartotojų gyvenime. Tačiau kaip ir kiekviena naujovė „Siri“ sulaukė daugybės kritikos ir sarkastiškų komentarų.
(15) 2012-01-10 0
Kinai garsėja savo greitu darbu ir techninėmis naujovėmis. Tačiau mintis, kad 30 aukštų dangoraižį galima pastatyti per 15 dienų, atrodo lyg iš fantastikos knygos.
(17) 2012-01-05 0
Mokslininkai iškėlė prielaidą, kad dėl masinės bičių mirties pasaulyje galėjo būti kaltos parazitinės musės. Spartus bičių nykimas pasireiškia bičių darbininkių išmirimu medaus nešėjų kolonijoje.
(8) 2012-01-04 2
Neretai žmogus bijo už jį didesnių plėšrūnų, kurie atrodo keliantis grėsmę gyvybei dėl savo jėgos ir masės. Tačiau reikia nepamiršti, kad maži, nekalti padarėliai kartais gali būti daug pavojingesni nei masyvūs plėšrūnai. All-that-is-interesting.com siūlo susipažinti su šešias mažiausiais ir nuodingiausiais faunos atstovais.
(1) 2011-12-27 1
Jau seniai žinoma, kad balandžiai puikiai orientuojasi erdvėje ir lengvai randa kelią į namus. Tačiau dabar mokslininkai tvirtina, kad šie paukščiai moka ir skaičiuoti. Tyrimo metu nustatyta, kad balandžiai sugeba atskirti paveikslėlius su skirtingus skaičiumi objektų bei juos surikiuoti nuo mažiausiai iki daugiausiai objektų turinčių paveikslėlių.
(5) 2011-12-21 1
Kiekvienas menininkas žino, kad vienas iš geriausių įkvėpimų gali būti tikri objektai ar gamta. Ar įsivaizduojate apie galimybę paimti į rankas rašiklį, juo nuskaityti spalvą ir ja rašyti ar piešti ant popieriaus? Jin Sun Parkas sugalvojo būtent tokį rašiklį.
(11) 2011-12-20 1
Dauguma aiškinimų apie skirtingus moterų ir vyrų matematikos sugebėjimus gali būti klaidingi, tvirtinama naujame moksliniame tyrime.
(8) 2011-10-12 2
Nuo pramonės perversmo laikų technologijos nuolat įneša pokyčių darbo rinkoje – mažėja mechaninio rankų darbo, daugėja vietų aptarnavimo srityje. Nuo XX a. pradžios darbo neteko milijonai gamyklų darbuotojų vien todėl, kad jų darbą pakeitė mašinos, robotai ir kompiuteriai. Žinoma, pasaulio pabaiga tai negrėsė, mat atsirado naujų specialybių poreikis. Panašios tendencijos stebimos ir dabar.
(5) 2011-08-22 0
Menininkas Ignacio Torresas su SLR fotokamera ir trupučiu blizgančių dulkių sukūrė įspūdingų trimačių nuotraukų. „Stellar“ pavadintas menininko projektas turi gilesnę filosofinę potekstę. „Visi esame žvaigždžių kūriniai“ – tokią žinutę siunčia trimatės nuotraukos.
(13) 2011-08-19 3
„Armagedono“ idėja plačiajame kino ekrane dar gana neseniai atrodė fantastika. Tačiau Europos kosmoso agentūra planuoja misiją, kurios scenarijus primena garsų filmą, kuriame Bruce'as Willis'as su komanda bando susprogdinti didžiulį asteroidą, judantį Žemės link.