Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Martynas Urbanavičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Martynas Urbanavičius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-09-20 0
Kol viso pasaulio žiniasklaida nekantriai laukia artimiausios „Apple“ konferencijos datos paskelbimo, „iOS 5“ operacinė sistema ir internetinė paslauga „iCloud“ yra baigiama ruošti galutiniam išleidimui į rinką.
(6) 2011-09-16 0
„Nintendo“ kompanijos vadovas Satoras Ivata konferencijoje skirtoje naujų „Nintendo 3DS“ žaidimų bei priedų pristatymui, paneigė gandus, kad „Nintendo“ ketina pradėti mobiliosioms operacinėms sistemoms skirtų žaidimų kūrimą.
(4) 2011-09-06 0
Tokijuje gyvenantis dvidešimt vienerių metų „Apple“ fanas Džozefas Teimas (Joseph Tame) sugalvojo originalų būdą, kaip padėkoti Styvui Džobsui (Steve Jobs) už visą darbą, kurį jis atliko, būdamas šios kompanijos vadovu. D. Teimas nubėgo 21 km distanciją Tokijo mieste, o jo įveiktas maršrutas, pažiūrėjus į palydovinę nuotrauką yra panašus į „Apple“ logotipą.
(0) 2011-08-12 0
Kompanija „OmniVision Technologies“, besispecializuojanti fototechnikos gamyboje, o taip pat tiekianti kameros modulius „Apple“ kuriamiems „iOS“ prietaisams, pristatė naują 8 milijonų aktyviųjų taškų optinį jutiklį „OV8850“.
(12) 2011-08-04 0
Niekas iki šiol dar nežino, kaip atrodys ir kuomet į prekybą bus išleistas naujasis „iPhone 5“ išmanusis telefonas, tačiau Kinijoje jau galima įsigyti šio modelio „kloną“, kuri sukūrė ir išleido nedidelė ir mažai žinoma elektronikos bendrovė, teigiama naujienų portale „GizChina“.
(0) 2011-07-25 0
Naujienų portalas bloomberg.com informuoja, kad į pietinės Niujorko dalies apylinkės teismą pateko teisminė byla, kurioje „Apple“ yra kaltinama neteisėtu „iBook“ prekės ženklo naudojimu.
(4) 2011-07-25 0
Sunku patikėti, bet įrenginių, naudojančių „Android“ platformą, paklausa rinkoje pradėjo mažėti pirmą kartą per visą šios operacinės sistemos egzistavimo laikotarpį. Susidomėjimas „Android“ pradėjo mažėti dar kovo mėnesį ir panašu, kad JAV rinkoje panaši tendencija išsilaikys dar ilgai. Analitikai spėja, kad tai lemia amerikiečių laukiamo „iPhone 5“ išmaniojo telefono pasirodymas šių metų rudenį.
(3) 2011-07-07 0
Dauguma žaidimų kompiuterių savininkų vieningai sutaria, kad „Kinect“ yra geriausias šiuo metu rinkoje parduodamas judesių daviklis pritaikytas „Xbox 360“ žaidimų konsolei. Tačiau pasirodo jis gali būti naudojamas ir su kitais įrenginiais.