Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Liudas Sodonis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Liudas Sodonis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-09-20 0
„Wikipedia“ prieš kelias dienas pristatė naują programinį varikliuką, skirta išvaizdą mobiliajai svetainės versijai generuoti. Nors kol kas vartotojai didelio skirtumo nepastebės, ateityje atnaujinimai turėtų padidinti šios internetinės enciklopedijos populiarumą tarp išmaniaisiais telefonais besinaudojančių internautų.
(1) 2011-08-28 0
„Google“ uždaro „Android Market“ forumą, kuriame programų kūrėjai galėjo išspręsti įvairias problemas, susijusias su pardavimo, programos platinimo klausimais, nesikreipdami į oficialius „Google“ pagalbos šaltinius. Toks sprendimas greičiausiai susijęs su taupymo politika, nors pasigirsta balsų, jog taip vengiama techninių problemų viešinimo.
(2) 2011-08-10 0
Užvakar buvo nulaužtas Sirijos gynybos ministro tinklalapis. Už tai atsakomybę prisiėmė „Anonymous” grupuotė. Kaip atsakas į tai, po kelių valandų buvo nulaužtas „AnonPlus” socialinis tinklas, kurį daug kas sieja su jau minėta grupuote.
(0) 2011-08-08 1
Vykstančioje Black Hat konferencijoje Las Vegase buvo pristatytas pranešimas apie tai, kaip įsilaužėliai galimai gali paveikti insulino pompą iš už kelių šimtų metrų ir taip nužudyti savo auką.