Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Matas Miknevičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Matas Miknevičius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2011-10-25 0
Sostinės savivaldybė ketina pirkti 18 naujų dujomis varomų autobusų. Konkursui pateikti autobusai jau varžosi miesto gatvėse – juos išbandyti gali bet kuris sostinės keleivis. O įvertinti – Vilniaus miesto savivaldybės tinklalapyje.
(7) 2011-09-22 0
Politikai mikroautobusus palieka ramybėje – jie dar metus Vilniuje kursuos. Dabar jų galvose nauja vizija, esą vilniečiai galėtų važinėti mįslinga transporto priemone – nei metro, nei tramvajumi. Sostinės meras Artūras Zuokas anksčiau tryško entuziazmu sostinėje pastatyti tramvajų arba metro, tačiau vėl išrinktas į miesto vadovus šios minties po truputį atsisako.
(8) 2011-08-10 1
Vilniečiai ir miesto svečiai jau gali savo rankomis paliesti elektrinius mero A.Zuoko iniciatyva atsiradusius dviračius. Tačiau norintiems jais praskrieti miesto gatvėmis, banko sąskaitoje teks turėti nemažą sumą pinigų.

Atvažiuojate į pastaruoju metu mero A.Zuoko taip uoliai reklamuojamą Vilnių ir norite senamiestį apžiūrėti skriedami dviračiu? Ne bėda – sumokate vos dešimt litų ir valandą sostinės gatvelėmis lekiate moderniu elektriniu savivaldybės nuomojamu ...