Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Gertautas Sankauskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Gertautas Sankauskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2011-09-08 2
Kompanija SONY išplatino pranešimą, jog sukūrė pirmuosius skaitmeninius žiūronus. Eiliniam vartotojui buvo pasiūlyti du modeliai: DEV-3 ir DEV-5. Skirtingai nuo įprastinių žiūronų skaitmeniniai žiūronai leidžia ne tik detaliai apžiūrinėti tolumoje esantį objektą, bet ir pasinaudoti pauzės funkcija bei matytą vaizdą „atsukti atgal“.
(21) 2011-09-07 0
Japonų kompanija „Domino“ puoselėja planus pastatyti naują piceriją… Mėnulyje. Iki šios idėjos realizavimo, žinoma, kol kas toli, o ir pati kompanija konkrečių statybos terminų neskelbia, tačiau tokio statinio viziją ir verslo idėją jau turi.
(11) 2011-09-07 0
SONY pristatė Personal 3D Viewer HMZ-T1 – kepurės snapelį primenančią sistemą, kuri leidžia žiūrėti 3D (trimačius) filmus. Tai – ant galvos užsidedamas įrenginys, kurį sudaro du 0,7 colio (1,78 cm) 1280×720 raiškos OLED ekranėliai ir 5.1 erdvinio garso kokybę imituojančios ausinės.
(14) 2011-08-25 0
Didžiosios pasaulio valstybės, galinčios vykdyti kosminius skrydžius, reguliariai prisimena Žemės gyvybei asteroidų keliamą pavojų ir vos ne pompastiškai prisiima atsakomybę išgelbėti pasaulį nuo masinių kataklizmų. Žinoma, tai daug geriau nei ginklavimosi varžybos, o taikiam tikslui tobulinamos technologijos.
(17) 2011-08-24 6
Kai kurių žmonių gabumai matematikai gali būti įgimti, teigia mokslo žurnalistė Kristė Nikolson (Christie Nicholson). Pasak jos, daugybos lentelės mokymasis prisideda prie geresnio sugebėjimo dauginti skaičius, tačiau nauji tyrinėjimai atskleidė kai ką daugiau. Mūsų įgimtas polinkis skaičiams yra susijęs su matematiniais gabumais, kurie išryškėja dar net nepradėjus mokytis matematikos.
(12) 2011-08-21 0
Šie padarėliai niekada mūsų nenuvilia: būdamos labai organizuotos, nesavanaudės, altruistiškos ir darbščios, bitės vaidina svarbiausią vaidmenį apdulkinant pasaulio augalų žiedus, gaminant vašką, propolį ir medų. Jos puikiai tarpusavy bendrauja ir yra neįtikėtinai geri skrajūnai. Daugybę dalykų jos atlieka taip gerai, jog mes net nenutuokiam, kaip jos tai daro.
(2) 2011-08-18 0
Pastaraisiais metais ėmėme priprasti prie pasirodančių pranešimų apie įvairiausius galimus „nematomosios kepurės“ variantus: prietaisus, kurie yra arba tik teoriniai, arba dar labai netobuli, bet vis dėlto iš tikrųjų leidžiančius paslėpti nuo akių nedidelius objektus (žvelgiant tam tikru kampu tam tikro ilgio bangų ruože).
(15) 2011-08-15 2
Gudrus išradimas vargingiausiems Filipinų gyventojams atneša į namus šviesą – nereikia nei pinigų, nei lempučių su laidais.