Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Erika Fuks

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Erika Fuks

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2012-08-06 0
Dvi architektės sukūrė mobilios skaitmeninės palapinės (angl. digital nomad tent) koncepciją, kuri galėtų būti mobiliu prieglobsčiu nuo saulės ir lietaus kartu su šaldytuvu, garso kolonėlėmis ir bevieliu internetu. Tiesa, kol kas produkto prototipas dar nėra sukurtas, nors preliminari kaina – 3 tūkst. JAV dol. Į Lietuvos įmones investuojančio „Verslo angelų fondo I“ partneris Arvydas Strumskis pataria pagaminti keletą tokių aparatų ir juos parduoti – tai leis pa...
(13) 2012-08-03 0
Strateginis investuotojas į Lietuvoje planuojamą statyti Visagino atominę elektrinę ir projekto vykdytojas „Hitachi“ po Seimo sprendimo šalyje organizuoti referendumą dėl atominės reikalingumo, sako, jog nėra pesimistiškai nusiteikusi, tačiau pripažįsta, jog optimizmas dėl projekto nuo koncesijos parafavimo dienos sumažėjo.
(2) 2012-07-25 2
Pernai į Lenkiją gluosninių žilvičių sodinukus pradėjęs eksportuoti bendrovės „Jūsų sodui“ direktorius Petras Basalykas sako, kad iš Lenkijos šilumininkų lietuviams dar yra daug ko pasimokyti. Verslininkas pasakoja, kad kaimynų šilumininkai paskaičiavo, kaip šilumą galima gaminti pigiau ir patys imasi iniciatyvos sudarydami sutartis su ūkininkais.
(3) 2012-07-23 0
Saulės energetikos specialistai giria Lietuvą už apgalvotai nustatytus tarifus, tačiau apgailestauja, kad biurokratinis nesusikalbėjimas elektros gamintojams neleidžia gauti teisėtai priklausančio didesnio tarifo.
(9) 2012-06-28 0
Vakarų Lietuvoje, Pagėgių ir Lumpėnų seniūnijose, Klaipėdos bendrovė „Amberwind“ planuoja pastatyti iki 30 vėjo jėgainių parką. Investicijos, jei bendrovei pavyks užsitikrinti galimybę tiekti elektrą maksimaliu pajėgumu, iki 2015 m. sudarytų 400 mln. litų. Tačiau verslo planais plėstis Pagėgių teritorijoje patenkinti ne visi vietos gyventojai: iš žemės nuomos ar pardavimo naudos negausiantys žmonės nelabai džiaugiasi planuojama verslo kaimynyste.
(5) 2012-06-18 0
Pernai antrą pusmetį vartotojai Lietuvoje nepajuto elektros kainų didėjimo, nes didžioji dalis energijos buvo perkama rinkoje, o ne gaminama iš pabrangusių dujų, pastebi mokslininkai. Anot jų, pirkti elektrą rinkoje vartotojams buvo naudinga.
(19) 2012-06-05 0
Kol nėra patvirtintas aprašas, kaip bus renkami mokesčiai už įvairias laikmenas, pardavėjai skaičiuoja, jog asmeniniai kompiuteriai turėtų brangti 20 litų, USB laikmenos – iki 30 proc., taip pat didėtų mobiliųjų telefonų, grotuvų ir kitos technikos kainos.
(105) 2012-05-14 0
Daugiau nei 90 proc. apklaustųjų mano, kad Lietuvoje nesėkmingai mažinamas skurdas, skirtumai tarp turtingiausių ir vargingiausių gyventojų pajamų bei nedarbas. Daugiau nei 80 proc. mano, kad Lietuvoje neužtikrinama ori senatvė ir neteisingai mokama už darbą.
(0) 2012-05-11 0
Trečiadienį Vyriausybė posėdyje pritarė energetiniams projektams, kurie apibrėžia Visagino atominės elektrinės (VAE), elektros tinklų sinchronizacijos, suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo steigimą ir veiklą. Šie teisės aktai ir atnaujinta Nacionalinė energetinės nepriklausomybės strategija bus teikiami svarstyti Seimui.
(17) 2012-05-03 1
Šiltesnių ir pigesnių namų besidairantys žmonės statybine medžiaga renkasi ir šiaudus – šiuo metu Lietuvoje yra apie 100 tokių statinių, kurių dauguma – individualūs gyvenamieji namai, keletas jų – pirtelės. Šiaudinių namų statytojai vardija tokių namų privalumus, mokslininkai statybą iš atsinaujinančių išteklių vertina konservatyviau, tačiau vis tiek randa daugiau privalumų nei trūkumų.
(26) 2012-04-19 0
Skaičiavimus atlikęs Kauno technologijos universitetas (KTU) dėsto, kad planuojamoje pastatyti Visagino atominėje elektrinėje gamybos kaina gali būti didesnė nei skelbia projekto įgyvendintojai, o tai turės įtakos jos konkurencingumui. Tačiau VĮ „Visagino atominė elektrinė“ (VAE) generalinis direktorius tikina, kad elektrinė bus konkurencinga ir elektrą pardavinės už rinkos kainą, kuri kol kas yra tik prognozuojama – apie tai kalbėta per Lietuvos pramonininkų konfed...
(40) 2012-04-08 2
Alytaus rajono verslininkas Rimantas Morkūnas skaičiuoja, kad jam šildymas šią žiemą kainavo vidutiniškai 2 litus už kvadratinį metrą. Jis vardija, kad jau dešimtą šildymo sezoną naudoja geoterminį šildymą ir penktą sezoną – saulės bateriją.
(12) 2012-04-06 0
Atominės energetikos didžiausias projektas – Visagino atominės elektrinės (VAE) statyba neturėtų būti supriešinama su atsinaujinančios energetikos projektais, per Seime vykusį „Energetikos forumą“ sakė energetikos ministras Arvydas Sekmokas.
(0) 2012-03-30 0
Derybos dėl koncesijos sutarties yra baigtos, sekantis žingsnis – gauti Finansų ministerijos išvadą, kuri bus pateikta Vyriausybei svarstyti kartu su sutarties tekstu, apie tai po Vyriausybės pasitarimo kalbėjo energetikos ministras Arvydas Sekmokas.
(0) 2012-03-27 0
Centriniam šildymui naudoti žemės gelmėse esančią geoterminę energiją šiuo metu yra pigiau nei naudotis dabartiniu daugiabučiams tiekiamu šildymu, parodė Alytaus daugiabučio atvejis, tačiau tai nėra alternatyva daugiabučių apšiltinimui ir modernizacijai, teigia Lietuvos geotermijos asociacijos valdybos narys Arūnas Mažintas.