Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Erika Fuks

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Erika Fuks

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-03-26 0
Vilkaviškyje geologai šiuo metu vykdo skaičiavimus, kaip miestą būtų galima šildyti naudojant žemės gelmėse esančią šilumą – geoterminę energiją.
(5) 2012-03-22 0
Visagino atominės elektrinės projekto vertė negali viršyti 17 mlrd. Lt arba 5 mlrd. eurų, Seimo ekonomikos komitetui principinius tikslus pristatė energetikos ministras Arvydas Sekmokas.
(0) 2012-03-01 0
Šių metų pavasarį Lietuvos geologijos tarnyba planuoja paskelbti skalūnų dujų žvalgybos konkursą. Tačiau jau dabar tarnyba sulaukia bendrovių susidomėjimo, tarp jų minima Lietuvoje lankęsi JAV „Chevron“ atstovai, svečiai iš Australijos ir kitų valstybių įmonės.
(1) 2012-03-01 0
Suskystintų gamtinių dujų terminalai ir skalūnų dujos kelia revoliuciją energetikos sektoriuje, nes pirmieji užtikrina gamtinių išteklių prieinamumą iš viso pasaulio, o antrosios tampa alternatyviu energetikos šaltiniu, mano Užsienio reikalų ministerijos Ekonominio saugumo politikos departamento ambasadorius energetikos ir transporto politikos klausimams Vytautas Naudužas.
(23) 2012-02-17 7
Bankams kalbant apie nuosavų namų jaukumą, investuotojas bei „Verslo angelų fondo I“ partnerisAlgimantas Variakojis ir „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis, remdamiesi savo patirtimi, pasakoja, kada finansiškai naudingiau yra nuomotis nei įsigyti savo būstą už asmenines ar skolintas lėšas.
(5) 2012-02-09 0
Lietuvoje dirbančios estiško kapitalo įmonės neslepia, kad verslo kultūra šalyje nėra pasiekusi Estijos lygio: Lietuvoje verslui mažiau palanki mokestinė ir biurokratinė aplinka, verslo etika ir įstatyminė bazė, be to – aukštesnis korupcijos lygis. Tačiau vertindami darbo sąlygas apklaustų įmonių dauguma teigia, jog esminio skirtumo tarp darbuotojų kvalifikacijos nėra.