Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Erika Fuks

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2013-01-01 iki 2013-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Erika Fuks

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(24) 2013-11-21 0
Sostinės vairuotojai pasipiktino situacija miesto keliuose: nors nematyti nei ledo, nei sniego, automobilius mėto į šalis, o ratai slysta nuo kelio. Sostinės savivaldybė pateikia situacijos išaiškinimą.
(12) 2013-10-11 1
Modelis, kai gyventojai naudojasi visuotinai reguliuojamu centriniu šildymu, o už paslaugas turi mokėti tiek, kiek paprašyti, per artimiausią dešimtmetį turi išnykti, mano „Fortum“ viceprezidentas Baltijos šalims Jaakko Vaha-Piikkio.
(2) 2013-09-30 0
Lietuvoje sociologai išnagrinėjo, kuo skiriasi Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos didmiesčių gyventojai. Tyrėjai nutarė nagrinėti keturias miesto gyvenviečių grupes: miesto centrą, daugiabučių rajonus, senuosius darbo klasės rajonus ir priemiesčius, tyrimo rezultatus vadovų konferencijoje „Lūžio taškas“ Palangoje pristatė Vytauto Didžiojo universiteto Sociologijos katedros doktorantas ir miestų sociologijos ekspertas Apolonijus Žilys.
(12) 2013-09-23 1
Mobiliojo ryšio operatoriai sako, jog galima nustatyti asmens, skambinančiojo pagalbos telefonu 112 buvimo vietą ir tuomet, kai telefone nėra SIM kortelės. Po šeštadienį įvykusios tragedijos, kai Panevėžio rajone buvo nužudyta su pagalbos tarnybomis apie pusvalandį telefonu bendravusi mergina, Bendrasis pagalbos centras (BPC)skelbė, kad merginos buvimo vietos nustatyti nepavyko, galimai dėl to, kad telefonas buvo be SIM kortelės.
(9) 2013-09-19 1
Į Lietuvą atvykęs Švedijos Geteborgo universiteto Politikos mokslų fakulteto profesorius Bo Rothsteinas sako, jog Lietuva dabar turi geras sąlygas imti kurti gerovės valstybę savo piliečiams, tačiau konstatuoja, jog jei egzistuojančios problemos nebus sprendžiamos – pasiteisinimų Lietuva nebeturi.
(0) 2013-09-09 0
Šiemet mobiliojo ryšio operatorius „Bitė Lietuva“ pasiūlė nemokamą paslaugą: klientai yra įspėjami, jei jiems galimai skambina telefoninės rinkodaros specialistai, tai yra draudimo, bankų ir kitų prekių bei paslaugų pardavėjai. Tačiau bendrovės klientai jau spėjo pastebėti, kad galimi pardavėjai – suaktyvėjo.
(3) 2013-09-02 1
Vyresniųjų – vienuoliktos ir dvyliktos – klasių gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojai atvirauja, jog paaugliai rečiau renkasi mokytis biologijos, chemijos ir matematikos. Priežastis paprasta: neaišku, ar rasi darbą ir ką jame reikės daryti, o į mokyklas niekas neatvyksta pasigirti didelėmis algomis, neva mokamomis specialistams.
(1) 2013-08-29 0
Populiariausias 95 markės benzinas per artimiausią mėnesį gali perlipti 5 litų ribą, prognozuoja degalinių tinklas „Statoil“. Tam įtakos turi neramumai Sirijoje. Pernai šią psichologinę ribą peržengė 98 markės benzinas.
(12) 2013-07-03 0
Vilnius tapo pirmuoju pasaulyje miestu, kurio gyventojai gali sužinoti, kiek yra laimingi miestiečiai. Tačiau projektas „Laimės barometras“ susidūrė ir su pirmaisiais nesklandumais: nelaimingi programišiai pamėgino numušti gyventojų nuotaikos indeksą.
(1) 2013-06-11 1
Lietuvoje yra puiki infrastruktūra išmokti dirbti su informacinėmis technologijomis (IT), dėl to šalyje yra ypač aukštas informacinis raštingumas. Mobiliųjų aplikacijų platinimo bendrovės „GetJar“ įkūrėjas Ilja Laursas įsitikinęs, kad tai yra iki šiol neišnaudojamas šalies verslo potencialas.
(0) 2013-06-09 0
Pernai startavusio verslo vienas iš įkūrėjų Viktoras Jucikas Lietuvoje nėra retas svečias – čia gyvena jo šeima ir draugai. Jaunasis verslininkas sako, jog nors dabar ruošiamasi plėtrai Niujorke, jis pagalvoja apie galimybę grįžti gyventi į Lietuvą.
(2) 2013-06-04 0
Lietuvoje besisvečiuojantis Kinijos įmonės „CIE Automotive China“ prezidentas ir generalinis direktorius Johnas Mackas sako, jog Lietuvoje egzistuoja mentaliteto problema: per dažnai kartojama, kad Lietuva vienai ar kitai idėjai yra per maža.
(12) 2013-05-29 0
Praėjusią ir šią savaitę besitęsianti ataka prieš pagrindinį naujienų portalą DELFI yra rekordinė, teigia prieglobos (angl. hosting) paslaugas teikiančios bendrovės „Hostex“ vadovas Pranas Slušnys. Jis vertina, kad išpuolis užsakovams kainavo jau apie 350 tūkst. Lt, o iš valstybinių institucijų nesulaukta jokios pagalbos.
(0) 2013-05-27 0
Kitą savaitę Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija svarstys naujus tarifus atsinaujinančią energiją naudojantiems elektros gamintojams. Siūloma daugumą tarifų mažinti.
(1) 2013-05-24 0
Danijos prekybos rūmų pirmininkas ir elektros laidų ir kabelių sistemos gamybos įmonės „Electronic house“ generalinis direktorius Palle Gravesenas Jensenas sako, kad vystydamas verslą Lietuvoje su sunkumais nesusiduria, tačiau investuotoją neramina jo darbuotojų gaunamos šildymo sąskaitos ir miglota Lietuvos ateitis.