Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Erika Fuks

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2014-01-01 iki 2014-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Erika Fuks

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-12-17 4
Gruodį susikaupti darbe tampa sunkiau nei kitais metų mėnesiais: kai kurie tai paaiškina artėjančių didžiausių metų švenčių džiaugsmais ir rūpesčiais, kiti – šalčiais, tačiau specialistai mato dar vieną priežastį – žmonėms paprasčiausiai nepakanka dienos šviesos.
(5) 2014-11-06 12
Kurį laiką mažėjusi naftos kaina pastarosiomis dienomis smigo į kelerių metų žemumas. Degalų kainos pamažu sumenko, tačiau yra besipiktinančių, kad degalinių švieslentės per lėtai reaguoja į naftos kainas.
(4) 2014-10-16 6
Vairuotojai jau pajuto, kaip pasaulinės naftos kainos paveikė degalų kainas mažmeninėje prekyboje. Per keletą savaičių jos vidutiniškai smuktelėjo tik apie 10 centų už litrą. Rinkos specialistai komentuoja, ko galima tikėtis artimiausiu metu.
(2) 2014-08-30 15
Alternatyvūs statybos būdai pamažu įsitvirtina Lietuvoje: prieš keletą metų ėmė sparčiau dygti pastatai iš šiaudų, o dabar jau renčiamas ir pastatas iš žemės ir molio mišiniu pripildytų maišų. Toks statybos būdas labiau yra paplitęs šiltuose kraštuose, kur ieškoma pigesnių mūro alternatyvų, tačiau tinkamas iš atšiauresniu klimatu.
(0) 2014-06-23 8
Planuotis vasaros poilsį reikia mokėti, kitaip paskutinę minutę jūsų nusižiūrėtas būstas gali būti išnuomotas pasiūliusiems daugiau, už kiekvieną paslaugą teks mokėti papildomai ir galiausiai teks laukti, kol kiti baigs naudotis pirtimi, šašlykine, valtimi. Į ką verta atkreipti dėmesį pataria poilsio paslaugų specialistai.
(3) 2014-06-10 45
Gyvenimas įgauna vis didesnį tempą, sparčiai kinta ne tik darbo aplinka, bet ir žmogus. Apie asmens, kuris yra ir vartotojas, ir gamintojas, pokyčius siūlo pagalvoti vienas žymiausių Europos antropologų, Oslo universiteto Technologijos, inovacijų ir kultūros centro socialinės antropologijos profesorius, Norvegijos Mokslo akademijos narys Thomas Hyllandas Eriksenas.
(3) 2014-05-16 14
Danijos prekybos rūmų prezidentas Thomas Solupajev-Ronlev Lietuvoje gyvena 16 metų ir teigia pastebėjęs, kaip iš pigios darbo jėgos šalies Lietuva virsta technologijų ir inovacijų valstybe.
(0) 2014-05-12 2
Pirmosiomis gegužės dienomis Lietuvos turizmo sektorius sulaukia daugiau svečių: skaičiuojama, kad šiuo metu šalyje vieši daugiau rusų, aktyviau poilsiu vasarą domisi ir kaimynai baltarusiai.
(6) 2014-04-14 0
Lietuvoje ruošiamasi panaikinti 10 licencijų, dar 52-iejų griežtą išdavimo būdą turėtų pakeisti deklaracijos. Tai reiškia, kad verslininkams nereikėtų laukti leidimo veiklai pradėti, pak
(0) 2014-02-24 0
Mokslas žmonėms - nepakankamai patrauklus ir yra trys pagrindiniai iššūkiai, kurie galėtų pakeisti situaciją, mano kvantinės fizikos mokslų daktaras, mokslo populiarinimo žurnalistas ir knygų autorius Michaelas Brooksas. Pasak jo, baisiausia, kad vaikams mokslininkai pristatomi kaip šiek tiek pamišę susivėlę arba pliki vyrai su baltais chalatais, o jei jų chalatai turi kišenėlę, joje būtinai bus tušinukų. Be to, jie visada užduoda klausimų, kurie gali nervinti kitus arba išklauso kitų idėjas ir jomis abejoja.