Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Eglė Dirgytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2013-01-01 iki 2013-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Eglė Dirgytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2013-12-04 0
Populiarus socialinis tinklas „Facebook“ tampa vis labiau nepageidaujamas ministerijose. Užsienio reikalų ministerijos (URM) pastate liko vos keletas kompiuterių, iš kurių galima prisijungti prie jo, iš kitų priėjimas uždraustas. Šiuo socialiniu tinklu jau kurį laiką negali naudotis ir dauguma Krašto apsaugos ministerijos (KAM) darbuotojų.
(0) 2013-06-15 0
Lygiai prieš aštuonerius metus Afganistane pradėjo veikti lietuvių vadovaujama Goro provincijos atkūrimo grupė (PAG). Per šį laiką mūsų kariai palaidojo vieną tarnybos draugą, patyrė ne vieną ataką, išmokė afganistaniečius patiems pasirūpinti savo saugumu ir užsitarnavo vietos gyventojų palankumą.
(9) 2013-04-10 0
Kelti balsą, o juo labiau rengti kruvinus išpuolius prieš JAV ir jų piliečius pavojinga. Pasaulį ėmęs gąsdinti jaunasis Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas turėtų pasimokyti iš istorijos. Jei amerikiečiai išsitraukia ginklus, diktatorių ir teroristų anksčiau ar vėliau laukia mirtis. Tiesa, po to Jungtinės Valstijos, mojuodamos demokratijos vėliava, įsitraukia į ilgamečius karus, kurie pareikalauja tūkstantinių aukų ir milijardinių išlaidų. Didžiule nesėkme baigėsi bene vienintelis komunistams pralaimėtas Vietnamo karas, kuris iki šiol prisimenamas kaip gėdinga dėmė Vašingtono užsienio politikoje.