Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Arnoldas Lukošius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Arnoldas Lukošius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(17) 2014-08-12 12
Tipinė žmogelio smegenų užvaldymo strategija labai paprasta. Pirmiausia jas reikia suminkštinti atsitiktinius faktus suplakus su nesuprantamais pavadinimais. Pirmoji patikliųjų banga jau sukurta. Po to absurdą pakeli iki rimtos diskusijos lygio, taip surenki dar pasekėjų. Skeptikams pasėji abejonių, prieštaraujančius apkaltini parsidavimu, o likusiųjų smegenims suminkštėjus jas lieka pasūdyti ir išsikepti. Taip buvo su skalūnų dujomis, smegenis virinančiais telefonais, karves žmogėdromis verčiančiomis vėjo jėgainėmis. Pasaulio garso astrofizikas Neilas deGrasse'as lengvai įrodo, kad ir gąsdinimai genetiškai modifikuotu maistu tėra tuščias burbulas.
(5) 2014-07-25 17
Svarbiausia net ne tai, kad pasivadinusi „Anoniminiu internacionalu“ programišių grupuotė įsilaužė į asmeninį Rusijos ministro pirmininko D. A. Medvedevo pavaduotojo Arkadijaus Dvorkovičiaus paštą ir, be kitų, paviešino ten buvusį laišką apie Rusijos biudžeto laukiantį krachą. Svarbiausia, kad tai – pirmas kartas per visą Putino valdymo laikotarpį, kai programišiai drįso iškrėsti ką nors panašaus.
(8) 2014-07-18 10
Kodėl „Sony“ ant geriausių savo telefonų ekranų klijavo apsauginę plėvelę, taip ir liko neaišku – labai keista, kai prabangus „Gorilla“ stiklo telefonas dar apklijuotas kažkokia plėvele, kuri lyg ir saugo stiklą nuo skilimo, tačiau susibraižo nuo mažiausio prisilietimo prie raktų ar laidų. Paplūdimio smėlis tiesiog žudo puikų ir nebijantį vandens telefoną. Gera žinia – „Sony Xperia Z2“ ekranas plėvelės nebeturi. O nelaimėliai, subraižę savo „Xperia Z1“ , gali problemą lengvai išspręsti.
(2) 2014-07-17 3
Tegul JAV, Kinijos, Rusijos, Kazachstano ar Prancūzijos Gvianos kosmodromuose toliau riaumoja komercinius, mokslinius ir karinius krovinius į kosmosą gabenančios raketos. Europoje kol kas tylu – europiečių nešėjos ozono skyles bado kažkur kitur. Nieko – netrukus viskas pasikeis. Jungtinės Karalystės vyriausybė patvirtino ketinimus iki 2018 m. šalyje pastatyti kosmodromą. Tiksliau – kosmouostą. Tai bus antra tokia vieta pasaulyje pritaikyta turistams skraidinti į kosmosą.
(2) 2014-03-03 0
Ką jums sako žodis „Gionee“? Būtent – iki parodos „MWC 2014“ jo negirdėjo daugelis Europos žurnalistų. O į Barseloną kompanija atvežė ne šiaip kažkokį telefoną, bet tikrą rekordininką. Pirmiausia, čia pristatytas modelis „Gionee Elife S5.5“ yra ploniausias pasaulyje išmanusis telefonas – tik 5,5 mm storio. Antra, į neįmanomai ploną korpusą kompanija sugebėjo sutalpinti ne tik 5 colių įstrižainės „Full HD“ raiškos „Super AMOLED“ ekraną, bet ir aštuonių branduolių procesorių bei unikalią kamerą.
(16) 2014-01-29 0
Mada nepastovi kaip gamta, o viską šluojančią populiarumo bangą visada keičia atoslūgis. Prieš porą metų tapusi kone vienvalde „Android“ sistemos išmaniųjų telefonų pardavimo lydere, „Samsung“ lėtai, bet užtikrintai praranda Europos ir Kinijos rinkose turėtas pozicijas. Ją keičia atsiritanti „LG Electronic“ bei „Sony“ telefonų banga. O greičiausiai auga „Windows Phone“ populiarumas.
(11) 2014-01-28 2
Televizorių gamintojai ryžosi pasiekti, kad po kelerių metų pasaulyje neliktų buto ar namo sienos, ant kurios nekabotų TV ekranas su užrašu „Išmanusis”.