Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Arnoldas Lukošius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Arnoldas Lukošius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-06-10 -7
Kartais apsimoka tiesiog blokuoti vieną ar kitą numerį, tačiau būna atveju, kai įvestas kontaktas kada nors gali praversti, o šiuo metu jis savo skambučiais tiesiog užknisa. Geriausias būdas su tuo susidoroti – iškart nukreipti visus nepageidaujamo kontakto skambučius į balso paštą.
(7) 2016-06-08 18
Tokią žinią išgirdęs lietuvis pirmiausia pultų rautis plaukus, o po to – paniuręs keikti valdžią. Tad mums gali pasirodyti visiškai nesuprantama olandų reakcija. Jie – džiaugiasi.
(4) 2016-06-07 33
„E-Estonia“ pasaulyje egzistuoja, o „E-Lietuvos“ – nėra. Jei „Google“ ieškosime estų mafijos, mums parodys verslininkus ir programuotojus, o surinkę „lietuvių mafija“ gausime tą pačią treniguotą gėdą, kurios ir tikimės. JAV prezidentas juokauja, kad Estija būtų sukūrusi geresnį e-sveikatos portalą. JAV aktorius juokauja apie aštriadančius lietuvius. Japonijos ministras pirmininkas yra Estijos e-pilietis. Lietuvoje… hmm, sakuros žydėjo?
(1) 2016-06-06 32
Daktaras Hausas saujomis rijo vikodiną, aiškindamas, kad niekas daugiau nemalšina kojos skausmo. JAV žvaigždės ir toliau miršta, o paaugliai įjunksta į narkotiką, kurį randa tėvų vaistinėlėje – oksikontiną JAV medikai nuo skausmo išrašo lyg mūsiškiai – maisto papildus senutėms. O naujas mokslininkų tyrimas sukėlė rimtų abejonių, ar verti šie pavojingiausi nuskausminamieji tokio populiarumo.
(1) 2016-06-01 10
Ohajo universiteto (JAV) psichologijos profesorė Sarah Schoppe-Sullivan pastebėjo, kad daugybė jos draugių po gimdymo savo „Facebook“ profilio nuotrauką pakeitė kūdikio nuotrauka. Netrukus jos lyg pasiutusios pradėjo dalintis naujienomis apie kiekvieną savo kūdikėlio vyptelėjimą ir džiugiais pakrykštavimais, kaip nuostabu būti mama. O po devynių mėnesių daugeliui jų prasidėjo depresija.
(9) 2016-05-31 37
Genų modifikavimas taikant CRISPR/Cas9 technologiją tampa kažkokia universalia panacėja, kuri ir vėžį gydo, ir mieles priverčia gaminti šokoladą. Galbūt kada nors juoksimės iš to, kaip iš gripo gydymo radiacija, tačiau dabar šis įrankis, prie kurio kūrimo smarkiai prisidėjo ir lietuvis mokslininkas, žada tikrus stebuklus.
(1) 2016-05-23 38
Rusų programuotojai Artiomas Kucharenka ir Aleksandras Kabakovas programėlę „FindFace“ sukūrė siekdami visai gerų tikslų – padėti žmonėms susipažinti su tais, kurių veidai krito į akis gatvėje. Tačiau panaudotas veidų atpažinimo algoritmas lyg ir nekaltą socialinio tinklo „Vkontakte“ platinamą programėlę pavertė galingu sekimo įrankiu, naikinančiu paskutinę anonimiškumo iliuziją.
(0) 2016-05-17 17
Mes įpratę savo akyse turėti ir už save didesnius daiktus. Vienai koks vyras į akį įkrito, kitas rąsto savo aky nemato. Nieko nuostabaus – juk lietuvių patarlė sako, kad akis už pilvą didesnė, už kiaulę ėdresnė. Tačiau vis tiek neramu, ką į mūsų akis planuoja sukišti „Google“, „Sony“, „Samsung“. Technologijų kompanijos rimtai susidomėjo, ką išmanaus galima sutalpinti į kontaktinį lęšį ar pačią akį, ir jau turi kuo pradžiuginti. Arba išgąsdinti.
(1) 2016-05-16 42
Ar nenorėtum gyventi amžinai? Ar nesvajoji apie amžiną jaunystę? O štai biotechnologijų kompanijos „Bioviva“ vadovė Elizabeth Parrish tvirtina, kad pritaikius specialią genų terapiją tapo pirmuoju žmogumi pasaulyje, kuris realiai atjaunėjo 20 metų.
(0) 2016-05-13 43
Manote, kad dabar, kai dažnas dreba, jog teks priimti vieną kitą pabėgėlį iš Sirijos, o Europa nežino, ką daryti su visais imigruojančiais iš Šiaurės Afrikos, yra baisu? Mokslininkai įspėja – tai tik pradžia.
(8) 2016-05-10 55
Ateivių iš kitų planetų pasirodymo žmonija laukia nuo tos minutės, kada suprato, kad žvaigždės danguje ne rojaus lemputės, o kitos Saulės, aplink kurias gali suktis kitos Žemės, kuriose gali gyventi kiti žmonės. Na, žodžiu, seniai. Gal jau kokį šimtmetį. O nuo 1960-ųjų aktyviai tų ateivių civilizacijų ieško klausydamasi iš kosmoso sklindančių radijo bangų. Ir nieko. Visiška tyla.
(3) 2016-05-05 69
Suomis, kuris dar net neturi teisės susikurti savo „Facebook“ ar „Instagram“ paskyros, sugebėjo nušluostyti nosį visiems brangiai apmokamiems Marko Zuckerbergo programuotojams.
(0) 2016-05-02 11
Mokslininkas biologas Cornelis Vlasmanas sukūrė gyvą modulinį žmogų. Šio eksperimento rezultatai privertė iš siaubo klyktelėti ne vieną tai pamačiusį. Pogrindinėje organinių medžiagų tyrimų laboratorijoje iš gyvų savo paties ląstelių S.Vlasmanas išaugino delno dydžio žmogienos gabalus, kurie sujungti su procesoriumi atgyja. Ir ši istorijos dalis – tik aisbergo viršūnė.
(0) 2016-04-28 29
Filmuose dažnai rodoma, kaip įdėmiai pažvelgęs į akis herojus atpažįsta, kada kitas meluoja. Moterys vyro akyse įžvelgia neištikimybę, vyras moters – meilę kitam, o įsimylėjėliai ne tik filmuose ieško meilės pažado vienas kito akyse. Neįtikėtina, bet mokslininkai nustatė, kad visa tai yra netgi labai pagrįsta. Negana to, vien pažvelgus į akis galima nustatyti ir žmogaus lytinę orientaciją.
(0) 2016-04-27 18
Penkiolikmetis Morganas Wojciechowskis iš Ohajo valstijos (JAV) rastas negyvas tėvų namo garaže. Policija įtaria, kad paauglys žuvo mėgindamas atkartoti „Youtube“ matytą mokslinį eksperimentą su aukšta įtampa.