Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Arnoldas Lukošius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Arnoldas Lukošius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-03-22 7
Senovės Romoje žmogaus šlapimas buvo itin vertinga prekė. Dabar sunku paaiškinti, kodėl tuomet labiausiai buvo vertinamas portugalų šlapimas, tačiau dar sunkiau suprasti, kaip tokia išsivysčiusi šiuolaikinė civilizacija nebesugeba naudingai pritaikyti šio nemokamo ir gana gausiai gaminamo produkto kokioms nors reikmėms.
(4) 2016-03-22 10
Apie užsiliepsnojančias baterijas ir jų transportavimo pavojus bei ribojimus jau kalbėjome ne kartą. Apie įkrovimo metu užsiliepsnojančius telefonus, apsvilusias pagalves ir sprogusius akumuliatorius irgi rašėme. Tačiau skrydžio metu keleivio rankinėje užsiliepsnojantis telefonas kol kas labai retas reiškinys. Deja, nebe išskirtinis.
(0) 2016-03-21 5
Jau anksčiau rašėme, kad „Facebook Messenger“ programėlėje galite žaisti rimtą šachmatų partiją su pasirinktu partneriu. Šis žaidimas kur kas paprastesnis ir išties visai smagus.
(1) 2016-03-21 14
Išmanusis telefonas, planšetofonas, planšetinis kompiuteris – kompanijos iš kailio neriasi mėgindamos patenkinti du nesuderinamus vartotojų norus. Kas nenorėtų su savimi nuolat turėti įrenginį didžiuliu ekranu, kuris vis tiek tilptų kišenėje? Svajonė išsipildė – šis ekranas telpa į kišenę, o išlankstytas virsta nemažu kompiuterio monitoriumi.
(5) 2016-03-21 134
Garsiakalbis „A“, kurį pirmą kartą pasaulis išvydo parodoje CES 2016 realybėje atrodo egzistuoti tiesiog negali. Išmėginę jo veikimą žmonės bandė vėl ir vėl įsitikinti, kad tai ne apgaulė. Patikėti, kad kažką panašaus galima padaryti su garsu, tai lyg patikėti kvėpavimu po vandeniu, ar žmonių skraidymu.
(0) 2016-03-21 16
Niujorke prostitucija yra uždrausta, todėl pažinčių programėlė „Ohlala“ sukėlė tikrą pasipiktinimų ir klausimų laviną. Tiesa, įmonės vadovai kryžium gula, kad jų paslauga su sekso pardavinėjimu neturi nieko bendro. Tačiau, kaip dar suprasti „mokamus pasimatymus“? Ir kodėl kompanija pakvietime į pristatymą minėjo 21 vaginą?
(9) 2016-03-18 -34
Kol vieni ieško ateivių apraiškų NASA nuotraukose iš Marso, kiti neužmiršo ir garsiosios „Area 51“ – vadinamosios penkiasdešimt pirmosios teritorijos Nevadoje (JAV), kur, daugelio įsitikinimu, jau nuo XX a. vidurio amerikiečiai slepia ateivių kosminio laivo liekanas.
(1) 2016-03-17 12
Astronomai jau kurį laiką stebi priešmirtines žvaigždės „WD 1145+017“ konvulsijas – virtusi baltuoju nykštuku ji lėtai į gabalus drasko šalia esančias planetas. Mokslininkai, stebintys šį vaizdą galingiausiais Žemėje esančiais teleskopais, mano, kad „Mirties žvaigžde“ virtęs baltasis nykštukas jau sunaikino bent 15 dangaus kūnų. O kada nors tokiu nykštuku gali virsti ir Saulė.
(5) 2016-03-17 19
Ir ne tik tai. Internete pasirodžiusiame naujame pasaulio žemėlapyje Lenkija keliskart didesnė už JAV, Rusija – mažesnė už Olandiją, o didžiausios pasaulio valstybės pavadinimo daugelis nė karto negirdėjome. Tačiau tai ne fantazija, o tikrų tikriausias ir labai tikslus realaus pasaulio, kuriame bet kada gali apsilankyti kiekvienas, žemėlapis.
(8) 2016-03-16 32
Atrodo, visų šalių vegetarai turi rimtą priežastį vienytis prieš Harvardo universiteto (JAV) mokslininkus, tiriančius žmogaus evoliucinę biologiją. Anot jų, žmogus turi didesnes smegenis, gerokai nuo beždžionės besiskiriantį veidą ir dabartinę kūno povyzą tik todėl, kad kadaise nutarė pasipjaustyti mėsytės.
(1) 2016-03-15 39
Kol minios lietuvių Nepriklausomybės atgavimo metinių proga smagiai taupė Lenkijos parduotuvėse, penkiolikmetis Lukas Bannisteris savaitgaliui rado ir smagesnį, ir pelningesnį užsiėmimą. Įveikęs 150 komandų jis tapo „World Drone Prix“ – Dubajuje (JAE) surengtų pirmųjų pasaulyje autonominių skraidyklių lenktynių – nugalėtoju.
(0) 2016-03-15 26
Iš Baikonuro kosmodromo Kazachstane paleistas palydovas „ExoMars“, kuris tirs metano dujų kilmę Marso atmosferoje, praneša BBC. Rusijai tai jau dvidešimtas bandymas pasiųsti misiją į Marsą. Viena bėda – visos misijos, kurias vykdė, ligi šiol baigdavosi nesėkmėmis. Ši planeta Rusijai – lyg užkeikta
(1) 2016-03-14 20
Tai, kad studentai ir moksleiviai egzamine sukčiauja, rašo paruoštukus, slepia po stalu konspektus, žinojo jau mūsų senelių proseneliai. Po stalu paslėptas prie „Google“ prisijungiantis išmanusis telefonas padeda viską „žinoti“ net visai nesiruošus. Aišku, tokie įrenginiai egzamine draudžiami. Tačiau dabar juodojoje rinkoje pasirodę nauji specialiai sukčiavimui egzaminuose skirti įrenginiai virsta rimtu galvos skausmu mokytojams.
(3) 2016-03-10 9
Ekspertai neabejoja – baigiantis XXI amžiui „Facebook“ virs didžiausiomis pasaulyje virtualiomis kapinėmis. Čia bus daugiau mirusių narių negu gyvų vartotojų. Socialinis tinklas atsisako trinti mirusiųjų paskyras, tad jei šiandien pasidalijai čia nuotrauka, kaip linksminiesi su draugais, 2098 m. tavo proanūkė galės rodyti į ją teisindamasi, kad ir miręs senelis elgėsi ne ką geriau. Taip gims visuomenė, kur numirėliai gyvens tarp gyvųjų.
(0) 2016-03-07 18
Atrodytų, mobiliųjų duomenų, telefonų, sinchronizuotų paskyrų, dalijimosi dokumentais debesyse amžiuje vizitinės kortelės tapo duokle kažkokiai archajiškai tradicijai. Tai lyg kokia amžinai užsiūta kelnių kišenė laikrodžiui. Lyg ant sienos šalia išmaniojo televizoriaus pakabinta verpstė. Bet neskubėkite spręsti apie jas iš saviškės – ne visi taip taupo užsisakydami. Ir ne visos jos tokios jau tolimos technologijoms.