Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Arnoldas Lukošius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Arnoldas Lukošius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-03-07 19
Skamba taip, lyg lietuviams priskirtume dviračio išradimą, – ką dar galima patobulinti instrumente, kurio stygas tampo kas dešimtas pasaulio gyventojas? Tačiau dizaino studentas vilnietis Rapolas Gražys ne tik sukūrė neregėtą gitarą „Lava Drop“, bet ir su ja apvažiavo ne vieną didžiausią parodą.
(1) 2016-03-03 34
Jei prieš trejus metus kas nors būtų sakęs, kad „Huawei“ gamybos telefoną žinovai vadins vienu geriausių, o išmanųjį laikrodį – vienu stilingiausių pasaulyje, būtume įtarę, kad žmogui kokia galvos trauma. Tačiau dabar, kai „Huawei“ praneša, kad netrukus kompanijos telefonuose bus aukščiausią vokišką kokybę simbolizuojančio gamintojo įranga, lieka tik tikėti. Ir laukti, kaip „Leica Camera“ pakeis fotografavimo telefonais standartus.
(4) 2016-02-29 66
Socialiniame tinkle „Reddid“ kažkas pateikė paprastą klausimą: „Ei, žmonės, kurie dirbate aviacijos industrijoje, kokių turite paslapčių, kurių nežino keleiviai?“ Vėliau tas žmogus pats rašė: „Jau gailiuosi uždavęs šį klausimą. Man netrukus reikės skristi…“ Sužinokite, kokios oro linijų darbuotojų atskleistos paslaptys jam sukėlė tiek nerimo.
(13) 2016-02-25 86
Nors naujasis humanoidas „Atlas“ ir nesituština bei netrenkia atgal žiauriai jį kankinančiam kompanijos darbuotojui. Tačiau visi kiti roboto judesiai beveik kaip tikro žmogaus!
(5) 2016-02-25 10
Žmogus gali prifantazuoti ko tik nori. Kad Vilniuje važinės tramvajus, iš emigracijos grįš talentai, Rusija taps modernia demokratiška valstybe, apgyvendinsime Marsą ar net gausime pensiją, kuri leis gyventi, o ne laukti mirties. Tačiau retam pakaks fantazijos įsivaizduoti išmanųjį telefoną, kuriuo be nuolatinės vaikaičio pagalbos sugebės naudotis statistinis senukas.
(4) 2016-02-24 21
Paskutinį savo išmanųjį telefoną „HP Pre 3“ palaidojusi 2011 m., „Hewlett-Packard“, atrodė, jau atsižegnojo nuo šio verslo. Ir štai netikėtumas – parodoje Barselonoje parodytas „Elite X3“, kuris yra net gerokai daugiau negu išmanusis telefonas.
(0) 2016-02-22 6
Kompanijos „Ericsson“ mokslininkų grupė, tyrusi žmonių savijautą naudojantis internetu, nustatė, kad ryšiui šlubuojant vartotojų organizmas patiria lygiai tokį patį stresą, kaip žiūrint įtempto siužeto siaubo filmą, praneša agentūra AP.
(6) 2016-02-22 1
Išties pasaulį pakeis net ne „Apple“, o mažytė, tačiau visiškai unikalų sprendimą siūlanti kompanija „Energous“. Daugybė ekspertų sutaria, kad slaptas partneris, su kuriuo ši kompanija pasirašė išskirtinę sutartį dar 2015 m., yra „Apple“. O tai reikštų, kad netrukus pasaulyje gali atsirasti „iPhone“, kurio… išvis nebereikės įkrauti.
(3) 2016-02-19 18
Nė neįsivaizduojame, kiek reikėjo išbandyti kovos su nemiga būdų ir praryti migdomųjų, kiek praleisti bemiegių naktų kankinamoje pagalvių nelaisvėje, kad sugalvotum tokį įrenginį. Tačiau juk kažkas tai padarė! Nes tik žvilgtelėjęs į „Sleepion“ supranti, kad išsimiegojęs žmogus tokio daikto nesukurs.
(6) 2016-02-17 11
Biologiniai spausdintuvai pasaulyje nebėra naujiena. Tačiau daugelis institutų ir kompanijų jais sukuria tik mažyčius gyvo audinio gabalėlius, tinkamus nebent vaistų bandymams. Apie viso veikiančio organo spausdinimą kalbama kaip apie tolimą ateitį. Atrodo, kad Rusijos mokslininkams tai padaryti pavyko jau dabar.
(2) 2016-02-15 29
Kompanijas siaubia šiuolaikines ryšio priemones naudojantys sukčiai, prieš kuriuos lietuviški telefoniniai apgavikai atrodo lyg nekalti vaikučiai smėlio dėžėje. Apie tai, kaip veikia „versliukas“, kuris jau privertė daužyti galvą į sieną 15 tūkst. Prancūzijos kompanijų vadovus, galėtų daug papasakoti Gilbertas Chikili. Bet jis užsiėmęs – džiaugiasi prisigrobtais milijonais ramiai gyvendamas Tel Avive.
(2) 2016-02-03 21
Asmeninių žinučių langą „Facebook“ ar „Messenger“ programėlę dažniausiai naudojame tiesiog susirašinėjimui su draugu, ar draugų grupe. Tai, kad čia galime prisegti savo nuotraukas ar įvairių emocijų veidukus, matyt žinome visi. Bet čia yra ir bent viena paslėpta funkcija apie kurią ligi šiol mes nesame girdėję.
(19) 2016-01-31 16
Reperis iš Džordžijos valstijos Bobby Ray Simmonsas, geriau žinomas pseudonimu B.o.B, sukėlė tikrą audrą savo „Twitter“ paskyroje išklojęs kalną įrodymų, kad visi esame pasaulinio sąmokslo aukos. Jis be jokio sarkazmo tvirtina, kad viskas, kas parašyta vadovėliuose, viskas, ką apie mūsų planetą pasakoja mokslininkai, astronomai ir rodo nuotraukos iš kosmoso, yra milžiniškas melas.
(10) 2016-01-30 69
Ilgus metus neigusi, kad kaupia duomenis ir tikrina liudijimus apie ateivių apsilankymus Žemėje, JAV centrinė žvalgybos valdyba staiga atsivėrė. Agentūra prisiima kaltę bent dėl pusės visų ateivių pasirodymų 1950–1960 metais: „Tai buvome mes.“ Tačiau tarp paviešintų dokumentų yra ir tokių, nuo kurių „X failų“ agentui Foksui Mulderiui plaukai ant sprando pasišiauštų.
(16) 2016-01-29 -38
„Windows Phone“ operacinę sistemą kuriančio „Microsoft“ padalinio vadovas Joe Belfiore'as yra lyg koks „Windows“ telefonų veidas. Kaskart pristatant naują „Lumia“ įrenginį būtent jis lipa į sceną ir pasakoja, kodėl šis išmanusis telefonas yra geriausias. Tad lieka tik įsivaizduoti, kokį smūgį „Windows“ telefonų gerbėjai patyrė, kai pamatė viešą žinutę, kurią jis pasiuntė „Twitter“ iš Japonijos.