Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Dorotėja Noreikaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Dorotėja Noreikaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-04-24 -10
Šie žmonės – vieni iš daugelio, norėjusių plastinės operacijos, kad atrodytų gražesni. Tačiau jiems nepasisekė: grožio operacijų padariniai buvo siaubingi. Visa laimė, kad kiti chirurgai galėjo padėti. Britų gydytojas Vikas Vijhas yra padėjęs ne vienam tokiam pacientui.
(0) 2015-04-21 34
Olandų mokslininkai atrado, kad vaikščiojimas atbulomis yra labai naudingas organizmui. Einant atbulomis širdis pradeda smarkiau plakti. Kinai ir japonai, jau seniai vaikštantys neįprastu būdu, puikiai žino, kad 100 žingsnių atgal yra lygūs 1000 įprastinio ėjimo žingsnių.
(0) 2015-04-08 21
Visi esame girdėję mitą, kad pirštų sąnarių traškinimas gali sukelti artritą. Daugybė tėvų įspėja savo vaikus, kad dėl tokio įpročio skaudės rankas senatvėje. Tiesa, kad traškančių rankų garsas nemalonus kai kuriems žmonėms, bet kyla klausimas, ar tai iš tikrųjų kenkia sveikatai.
(0) 2015-03-26 16
35-erių australė Mary Gorgens gimdydama niekada neužtruko daugiau, nei 2 valandų. Stebėtina, bet ši 5 vaikų motina kiekvieną kartą gimdydama sumuša savo rekordą. Jauniausias jos vaikas pasaulį išvydo vos per 2 minutes. Niekas nebuvo pasiruošęs šio kūdikio gimimui.
(5) 2015-03-19 9
25-erių Nicola Nichols iš Didžiosios Britanijos septynerius metus nė karto nevalgė dėl retos ligos, kuri paralyžiavo skrandį. Moteris 2008-aisiais nesunkiai susirgo gripu, ir nuo to laiko joks maistas ar gėrimas jos skrandyje ilgai nebepasilikdavo.
(0) 2015-03-18 17
„Tiesą sakant, tai buvo gana siurrealu, – prisipažino B.Geldardas. – Manyje kažkas augo, o nėštumo testo rezultatas buvo teigiamas. Maniau, kad apie mane bus sukurta dokumentinis filmas.“
(5) 2015-03-16 44
81-erių moteris, anksčiau neturėjusi jokių ypatingų medicininių problemų, staiga ėmė skųstis keistu sutrikimu. Moteris skundėsi, jog jos kairė ranka tapo nebekontroliuojama.
(20) 2015-03-13 4
Ar manote, kad pica – visiškai nesveikas ir nenaudingas maistas? Mitybos specialistė padėjo sudaryti patiekalų sąrašą, sveikatai kenkiančių mažiau, nei dauguma žmonių yra įsitikinę. Juos paskelbė „The Telegraph“.
(0) 2015-02-17 15
17-metis vaikinas iš Amerikos – pirmasis pasaulyje, kuriam atlikta penio sumažinimo operacija. Jo lytinis organas užaugo toks didelis, kad pasidarė nebeįmanoma mylėtis ar sėkmingai sportuoti. Chirurgai buvo šokiruoti, kai vaikinas pasiskundė, jog jo penis per didelis. Jaunuolio varpa – beveik 18 cm ilgio, bet apimtis buvo greipfruto dydžio – apie 25 cm.
(1) 2015-01-19 7
Falo formos objektai tūkstančius metų buvo naudojami simboliškai – kaip priemonė padidinti vaisingumui bei atbaidyti piktąsias dvasias. Tačiau jie naudoti ir kaip sekso žaislai. Seniausiu iš jų laikomas 28 tūkst. metų senumo falas, neseniai rastas Vokietijoje. Jų buvo ne tik akmeninių – per kasinėjimus atrasta iš medžio, odos ir net kupranugario mėšlo pagamintų falų. Londono „Wellcome Collection“ galerijoje eksponuojamoje parodoje „Seksologijos institutas“ galima pamatyti įvairių ceremonijoms naudotų skulptūrų.
(3) 2014-12-05 17
20-metė britė Lucy Foran gimė be raiščių – audinių, jungiančių kaulus bei tvirtinančių sąnarius. Visi merginos sąnariai pilnai arba dalinai išnirę, todėl ji negali bėgioti ar šokinėti. Ši liga tokia reta, kad gydytojai apie ją iki L.Foran atvejo nė nežinojo.