Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Mindaugas Jackevičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Mindaugas Jackevičius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(13) 2010-11-11 0
Susimokėkite 3000 eurų, arba palaušime jūsų tinklalapio darbą. Tokios grasinančios žinutės sulaukęs tinklalapio geraspoilsis.lt savininkas netruko tuo įsitikinti - po savaitės svetainė buvo užblokuota ir neaišku, kada vėl pradės veikti.
(0) 2010-10-08 0
Ketvirtadienį žengtas žingsnis Lietuvos bendradarbiavimo su Europos kosmoso agentūra (EKA) link - Vyriausybė ir EKA pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo taikiais tikslais kosmoso srityje. Gali būti, kad jau po keleto metų Lietuva dalyvaus EKA veikloje kurdama, pavyzdžiui, artimojo ar vidutinio nuotolio raketas.
(9) 2010-09-29 0
Vilniaus universitetas (VU) skelbiasi jau trečius metus iš eilės patenkantis tarp geriausių pasaulio universitetų - tarptautinės reitingavimo agentūros QS 2010 m. sąraše VU pateko tarp 550 geriausių pasaulio universitetų ir aplenkė Tartu universitetą. Nors VU reitinge užimama vieta jau trečius metus praktiškai nekinta, universitetas teigia šįmet palypėjęs aukštyn pagal bendrą surinktų balų skaičių.
(26) 2010-09-28 0
Į Lietuvą ateinančios informacinių technologijų (IT) bendrovės koreguoja darbo rinką – persivilioja paprastesnių įmonių darbuotojus ir planuoja plėstis toliau. Kai kurie specialistai perspėja, kad turime perorientuoti socialinius mokslus besirenkančius abiturientus, antraip greit pritrūksime IT specialistų. Kiti mano, kad IT specialistų jau parengta tiek, kad užtektų ir dar penkiems „Barclays“.
(24) 2010-09-06 -1
60 Lt knygyne kainuojanti popierinė knyga gali gerokai atpigti ją perkėlus į kompiuterį, telefoną ar skaityklę – įsigijus elektroninę knygos versiją. Nepaisant to, sparčiai pasaulyje populiarėjančios elektroninės knygos Lietuvoje dar sunkiai randa savo pirkėją. Be to, leidėjų teigimu, lietuviai vis dar mieliau nelegaliai knygas „pumpuojasi“ iš interneto.
(8) 2010-08-31 0
Nors Vilniuje iki šiol neveikia elektroninio bilieto sistema, miesto valdžia kurpia naujus planus – kitąmet planuojama atsisakyti popierinių vienkartinių viešojo transporto bilietų. Vietoje jų bus galima važiuoti vienkartiniu elektroniniu bilietu valandai ar dienai.
(39) 2010-08-30 2
Liepos 17-ąją, praėjus porai dienų nuo Žalgirio mūšio 600 metų jubiliejaus, Varšuvoje vykusio gėjų parado metu nešti plakatai su užrašu „Gėjai taip pat kovėsi Žalgirio mūšyje“. Tačiau išsiaiškinti, kiek homoseksualų gynė Abiejų Tautų Respublikos (ATR) garbę, nėra paprasta – pasak kultūrologo Artūro Tereškino, Lietuvoje istorikai vengia nagrinėti homoseksualumo temą.
(60) 2010-08-05 0
„Mes esame marionetės!“. Taip šiandieninę atlikėjų situaciją trečiadienį surengtoje diskusijoje apie atlikėjų teises apibūdino dainininkė Neda Malūnavičiūtė. Jai pritarė būrys kolegų, nesulaukiančių, kada bus priimtos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pataisos. Atlikėjai tikina, kad pagal įstatymą apmokestinus USB ir kitas laikmenas, palengvėtų jų dalia.
(6) 2010-07-26 0
Ir šįmet daugiausia gabiausių abiturientų rinkosi Vilniaus (VU), Vilniaus Gedimino technikos (VGTU) ir Kauno technologijos (KTU) universitetus – šios aukštosios susižėrė daugiausia studijų krepšelių. Tarp kolegijų geriausiai sekėsi Vilniaus ir Kauno kolegijoms. Preliminariais duomenimis, iki 1000 valstybės finansuojamų vietų kolegijose dar liko neišdalyta.
(25) 2010-07-14 0
Lietuvos darbo rinkoje nėra tiek darbų, kuriems reikalingas aukštasis išsilavinimas, kiek kasmet paruošiama aukštojo mokslo absolventų, konstatuoja Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) viceprezidentas Giedrius Kadziauskas. Dėl to G. Kadziauskas siūlo dalį aukštajam mokslui skiriamo valstybės finansavimo nukreipti profesiniam mokymui, o jaunam žmogui, renkantis ateities kelią, vadovautis širdimi.
(5) 2010-07-06 0
Vykdoma aukštojo mokslo reforma ir nuolat mažėjantis moksleivių skaičius dalį aukštųjų mokyklų privertė spręsti klausimą, kaip išlikti. Ne pačius geriausius laikus išgyvenantis Vilniaus pedagoginis universitetas (VPU) kartu su Vilniaus universitetu (VU) kuria Lietuvoje dar neregėtą darinį – konsorciumą.
(21) 2010-05-27 0
Šįmet triskart padaugėjo moksleivių, jau įstojusių į užsienio aukštąsias mokyklas, dukart padaugėjo ketinančių stoti tik į užsienio aukštąsias mokyklas.
(34) 2010-05-26 0
Populiarinti technologinius mokslus jau mokykloje, mokėti didesnes stipendijas technologinių mokslų studentams, didinti valstybės finansuojamų vietų skaičių technologijos srityje. Tokių žingsnių skatinant rinktis ne socialinius, o technologinius mokslus siūlo imtis universitetų atstovai ir pramonininkai, nerimaujantys, kad pasibaigus sunkmečiui nebebus kam dirbti Lietuvos pramonėje.
(27) 2010-05-21 0
Estų sukurtas „Skype“ įrodo, kad milijardinės vertės kompanijas galima kurti ir Baltijos šalyse, tačiau Lietuvoje neprieinamos žinios apie aukštąsias technologijas ir jų finansavimo šaltinius. Tokios pozicijos laikosi didžiausio pasaulyje mobiliųjų programų ir žaidimų portalo „GetJar“ įkūrėjas bei vadovas Ilja Laursas. Visgi I. Laursas tikisi, kad lietuviai neliks bulvių augintojais ir ateityje kurs „Facebook“.
(5) 2010-05-07 0
Daugelį metų žadėtai, tačiau tik pernai pradėtai aukštojo mokslo reformai – vieneri. Reformos iniciatoriai tikina einantys teisinga linkme, tačiau rektoriai ir studentai primena, kad iki šiol neišsklaidytos abejonės dėl reformą įtvirtinančio Mokslo ir studijų įstatymo atitikimo Konstitucijai.