Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Vytautas Povilaitis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Vytautas Povilaitis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2012-05-22 0
Balandžio 22 dieną šiaurinėje Kalifornijos dalyje nukritęs meteoritas yra daug vertingesnis, nei mokslininkai manė iš pradžių.
(20) 2012-05-16 7
XIX amžiuje plačiai pardavinėjamose dietinėse piliulėse buvo visko nuo muilo iki taukų ir netgi arseno. Tiesą sakant, šis chemikalas tikrai padėdavo mesti svorį – o taip pat sukeldavo viduriavimą, vėmimą ir konvulsijas.
(0) 2012-05-04 0
T. Wilson laikrodis pradėjo tiksėti 2008 metais, kai jai sukako 36 metai. Jau septynetą metų ji buvo išsiskyrusi, o būnant chirurgijos rezidente, vargiai užteko laiko miegui, nekalbant jau apie pasimatymus. Bet nykstančio jos vaisingumo nedomino nėštumo atidėliojimo priežastys. Suvokusi galimybę niekada netapti motina, Wilson išsigando.
(10) 2012-04-27 0
Keletas šimtų tūkstančių kompiuterių (Windows ir Mac) gali greitai netekti interneto prieigos, jei nebus išvalyti nuo kenksmingos programinės įrangos, žinomos DNSChanger pavadinimu. FTB palaikė šių užkrėstų kompiuterių gyvavimą nuo praėjusio lapkričio, tačiau ši gyvybės palaikymo sistema greitai bus atjungta. Skaitykite visą pasakojimą ir kaip galima išvengti galimos katastrofos…
(11) 2012-04-17 5
Kai išnyksta traukos jėga, su smegenimis nutinka keistų dalykų. Kaip galėtume apsaugoti astronautus nuo galvos praradimo, aiškinasi Anilas Ananthaswamy'is.
(2) 2012-04-16 0
Biologai atranda tūkstančius pavyzdžių, kaip dėl mutacijų atsiranda nauji požymiai ir netgi naujos rūšys. Teiginio, kad mutacijos gali tik sunaikinti informaciją, nepatvirtina įrodymai ir jis yra logiškai neįmanomas.
(1) 2012-04-13 0
Trilijonams žarnyno bakterijų iškilo mirtina grėsmė. Pernelyg dažnas antibiotikų naudojimas lėmė ne tik supermikrobų atsiradimą, bet ir pakeitė mūsų organizme gyvenančias bakterijas. Yra ženklų, kad nauja žarnyno flora gali būti atsakinga už besiplečiančius juosmenų matmenis.
(0) 2012-04-12 0
Sudie, Exxon Valdez. Naftos tanklaivis, liūdnai pagarsėjęs 1989 metais, kai užplaukus ant seklumos Princo Viljamo įlankoje iš jo išsiliejo 260 000 barelių naftos, galiausiai keliauja į metalo laužą.
(0) 2012-04-11 1
Kodėl mus kartais kamuoja moralinės dilemos? Pakeisto klasikinio psichologijos eksperimento išvados teigia, kad mūsų protai turi dvi lygiagrečias moralės sistemas, o jos ne visada sutaria.
(3) 2012-04-06 0
JAV ūkininkams greitai gali būti uždrausta duoti sveikiems gyvuliams antibiotikų, skatinančių greitesnį augimą. Tokią praktiką uždrausti teismo nurodymu reikės JAV Maisto ir vaistų administracijai (FDA),rimą, parodantį, kaip bakterijų linija peršoko nuo žmonių ant gyvulių ir vėl atgal, pakeliui įgydama atsparumą antibiotikams.
(6) 2012-04-06 0
Atsiloškite, paleiskite vairą, patraukite pėdas nuo pedalų ir atsipalaiduokite: dabar už vairavimą atsakingas automobilis. Save vairuojančio automobilio svajonė augo pastarąjį dešimtmetį, kai būtinos technologijos pamažu įrodinėjo savo vertę, tačiau pati idėja susidūrė su dideliais teisiniais rūpesčiais.
(36) 2012-03-29 31
Kažko trūko. Po trijų mėnesių eksperimentinio priešvėžinio vaisto bandymų, skenai, turėję rodyti kaulus, apimtus vėžio, atrodė beveik švarūs.
(0) 2012-03-28 0
Tarptautinė astronomų grupė, dirbančių su teleskopu Subaru, stebėdama nutolusią nuo mūsų už 70 milijonų šviesmečių galaktikų sankaupą iš 250 galaktikų, aptiko stulbinančią kvadrato formos galaktiką.
(3) 2012-03-27 0
Teksaso universiteto, Eimso tyrimų centro (NASA), Saudo Arabijos karaliaus Abdel Azizo mokslininkai siūlo pavojingų asteroidų trajektorijos keitimo būdą be branduolinių sprogimų ir kitokių griaunančių „specialiųjų efektų“. Be to, jie svarsto galimybę su kuria nors planine kosmine misija prie asteroido Apofis nusiųsti eksperimentinį „asteroidų perėmėją“.
(0) 2012-03-16 0
Gali būti neįmanoma numatyti, kaip tiksliai atrodys gyvybė po milijardo metų, tačiau svarbu tai, jog galimas kryptis ir įvykių priežastis evoliucijos mokslas sugeba pagrįsti.