Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Vytenis Radžiūnas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Vytenis Radžiūnas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(13) 2012-01-16 -2
Kaskart universitetuose prasidėjus egzaminų sesijai, studentams tampa aktualus klausimas - iki kada dirba biblioteka ir kaip ilgai joje galima būti. Pasirodo, ne visi Lietuvos universitetai geranoriškai nusiteikę studentų atžvilgiu - naktimis bibliotekas uždaro.
(0) 2011-10-17 0
Rugpjūtį Šiaulių apylinkėse karinių orlaivių susidūrimas įvyko dėl to, kad abiejų orlaivių įgulų nariai skirtingai interpretavo skrydžių eigą.
(4) 2011-09-09 0
Artimiausiomis dienomis naktiniame Lietuvos danguje bus galima pamatyti ne dažnai pasitaikantį reiškinį – už 21 mln. šviesmečių esančią supernovą. Anot astronomo Algirdo Kazlausko, sprogstanti žvaigždė bus ryškiausiai matoma rugsėjo 9–12 dienomis.
(10) 2011-09-05 0
Lietuvoje nebuvo atlikta kaštų ir naudos analizė, o kamerų steigimas esą yra nebekontroliuojama tendencija. Taip teigia Žmogaus teisių stebėjimo instituto atstovai.
(23) 2011-06-09 0
Kauno miesto savivaldybės Tarybos kolegija nusprendė nuo liepos viešajame transporte keleivius laipinti pro priekines duris. Tačiau, skirtingai nei sostinėje, čia piko metu miesto centre bus galima įlipti pro visas duris. Vilniuje įlaipinimas pro priekines duris neatšauktas, tačiau viešąjį transportą administruojanti įmonė ir miesto valdžia pripažįsta, kad dabartinė situacija sostinėje nėra tobula ir ją reikėtų pakoreguoti.
(14) 2011-05-10 3
Nors pavieniai lietuviai atšiauriausiame mūsų planetos žemyne jau yra buvę, oficiali lietuvių ekspedicija į Antarktidą pirmą sykį buvo surengta tik šiemet. Pasaulio lietuvių kalnų slidinėjimo mėgėjų asociacijos (PLKSMA) šių metų kovą organizuotos ekspedicijos pagrindiniai tikslai – pirmą kartą istorijoje šiame žemyne surengti kalnų slidinėjimo varžybas, paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą bei pasiekti didžiausią vienu metu išsilaipinusių lietuvių...
(1) 2011-04-08 0
Ilgai išgulėjęs ir suiręs kūnas gali tapti neįmenama mįsle medicinos kriminalistams, tačiau ne entomologams. Aplipę ar įsiskverbę į organizmą įvairūs vabzdžiai ar lervos padeda iššifruoti mirties priežastis.