Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Paulius Paulaitis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2015-01-01 iki 2015-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Paulius Paulaitis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-06-02 23
JAV Kalifornijos valstija dėl ketverius metus besitęsiančios rekordinės sausros pirmą kartą istorijoje įvedė vandens apribojimus gyventojams. Valdžia nurodė visoms Kalifornijos gyvenvietėms sumažinti vandens vartojimą ketvirtadaliu. Tai tik pirmieji radikalūs žingsniai, kurių priversta imtis valstija. Kiti žingsniai jau planuojami, o gretimos valstijos baiminasi, kad netrukus teks rimtai pradėti taupyti vandenį ir joms. NASA tyrimai rodo, kad Šiaurės Amerikai gresia supersausros pavojus.
(1) 2015-05-11 48
Sahelis – geografinė zona į pietus nuo Sacharos dykumos – skurdžiausias pasaulio regionas, nors gyventojų jame nesustabdomai daugėja. Nesiliaujantis dykumėjimo procesas grasina regioną nualinti dar labiau. Skurdas, badas, švietimo trūkumas ir begalės kitų socioekonominių veiksnių lėmė ten išplitusius socialinius neramumus ir terorizmą. Jeigu nieko nebus imtasi, Jungtinės Tautos prognozuoja, kad po 10 metų didelė dalis teritorijų taps tiesiog negyvenamos. Tokiose aplinkybėse rodosi stebuklas, kad visos 11 Sahelio zonos šalių sutarė, kad kažkas turi būti daroma. Taip gimė Didžiosios žaliosios Afrikos sienos projektas.
(0) 2015-02-27 23
Jums nepatinka praustis po dušu ir nebijote šalčio? Ar paneštumėte sunkią dėžę per slidžius akmenis stengdamiesi išvengti pingvinų? Antarktida jus visada žavėjo, o anglų kalba jums ne problema? Jeigu į visus klausimus atsakėte taip, tuomet galite pakeisti savo gyvenimą atsakydami į Didžiosios Britanijos Antarktikos paveldo fondo darbo skelbimą.
(2) 2015-02-16 26
XX a. 7 deš. NASA finansuotas mokslinis tyrimas, turėjęs padėti geriau suprasti delfinus, baigėsi skandalu. Perdėtas noras kuo geriau pažinti savo tyrimų objektą baigėsi pasikartotinais zoofilijos aktais. Tiesa, visos eksperimento detalės nebuvo žinomos iki pat 2014 m. Pati NASA vengė apie jį kalbėti, o jautri tema neleido visko atskleisti ir tyrimą vykdžiusiems ir jame dalyvavusiems mokslininkams. Tačiau 2014 m. vasarą pagrindinė tyrimo dalyvė Margaret Howe Lovatt nusprendė papasakoti visas su tyrimu susijusias smulkmenas, kurios daugelį gali šokiruoti.
(0) 2015-01-08 45
George Monbiot – britų rašytojas, tačiau savo šalyje jis labiau garsėja ne knygomis, o politiniu ir aplinkosauginiu aktyvizmu. „Aš myliu banginių išmatas“, - kartą parašė jis ir susilaukė milžiniško dėmesio. Dalis mokslininkų tik juokėsi dėl kilusio šurmulio, nes jie žino, kad banginių išmatų įtaka pasauliui ir klimatui gali būti milžiniška.