Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Gintarė Valentinaitienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2016-01-01 iki 2016-12-31

Rikiavimas: Pagal skaitytojų rekomendacijas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Gintarė Valentinaitienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(16) 2016-07-29 62
Po Černobylio katastrofos atsiradusi Liuksemburgo dydžio radioaktyvi dykvietė Ukrainoje gali būti prikelta antram gyvenimui. Ukraina ieško investuotojų, kurie norėtų šalia atominio reaktoriaus įrengti naują elektrinę.
(10) 2016-03-30 48
Kol taksi vairuotojai visame pasaulyje protestuoja prieš pavėžėjimo paslaugas teikiantį „Uber“, Indijos vežėjai nusprendė imtis konkretesnių veiksmų, praneša BBC. Juos į teismą padavusi „Uber“ teigia, kad Indijoje jau darosi nebeįmanoma dirbti.
(7) 2016-03-21 41
Kai kalbama apie pragyvenimo lygį, sveikatą ir svetingumą, Švedija turi mažai konkurentų. Gero gyvenimo pažadai į šalį kasmet pritraukia tūkstančius, tačiau vietos gyventojai teigia, kad dėl migrantų gyvenimas Švedijoje tik blogėja, praneša „Bloomberg“.
(3) 2016-10-17 27
Vanduo krinta iš dangaus, sunkiasi iš žemės ir teka iš čiaupo. Tas pats vanduo, atrodantis toks paprastas ir savaime suprantamas dalykas, kai kam krauna milijardus dolerių, rašo „Bloomberg“. Ir panašu, kad geriamojo vandens industrija išprotėjo.
(2) 2016-04-26 26
Pripetėje, netoliese Černobylio atominės elektrinės, tylu. Čia galima išsvysti keletą drąsių turistų, saujelę dar drąsesnių vietos gyventojų ir... iškirstus radioaktyvaus miško, gaubiančio Černobylio elektrinę, plotus. Radioaktyvi mediena iš čia keliauja ir į Europą, praneša „The New Yourk Times“.
(7) 2016-08-03 1
Parašote vieną žinutę „Facebook“ ir jūsų kišenė pasipildo vidutinio lietuvio mėnesio alga. O jei per mėnesį 10 tokių žinučių? Skamba neįtikėtinai, bet būtent taip prie savo atlyginimo „prisiduria“ nemažai žinomų Lietuvos žmonių.