Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Almantas Karčiauskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Pagal komentarų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Almantas Karčiauskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(49) 2014-01-20 20
Šaltais žiemos rytais dažnas vairuotojas nežino kaip elgtis užvedus automobilį – važiuoti iškart, ar dar laukti, kol iki darbinės temperatūros įšils automobilio variklis? Nuomonių čia yra pačių įvairiausių. Ne visuomet diskutuodami šia tema sutaria ir specialistai.
(27) 2012-07-09 0
Kaip pažinti tipinį kelių chuliganą? Pažinti jo nereikia, jis pats „prisistato“ visiems, jis matomas iš tolo. Tipinis kelių chuliganas puls visus lenkti per ištisinę liniją ten, kur visi kantriai važiuoja lėtai, tipinis chamas gali mėtytis iš juostos į juostą, įžūliai viršyti greitį ar „vaikyti“ sau nepatikusius vairuotojus iš kelio mirksėdamas šviesomis, ar net grasindamas kumščiu.
(26) 2012-02-17 0
Nors mūsų šalies automobilininkai dairosi ir į naujus automobilius, bet ilgalaikės tendencijos kardinaliai nesikeičia: dauguma vairuotojų gali įsigyti tik naudotą ir ne brangesnį nei 20 tūkst. litų kainuojantį automobilį. Lietuva vis dar yra ta Europos šalis, kur automobilių parkas yra labai senas. Apie tai, kaip priverstinai pripratinti žmones pirkti naujus automobilius apmokestinant visas keliais riedančias senienas kartais svarsto ne tik tuo suinteresuoti automobilių pre...
(16) 2012-06-07 7
Mūsų miestų gatvėse vis daugiau zuja mažų ir vikrių dviračių transporto priemonių – motorolerių. Lietuvoje jie jau išsikovojo savo vietą tam tikrose transporto nišose – didžiuosiuose miestuose nemažai žmonių jais važinėja į darbą, jie naudojami lokaliems pervežimams (išvežiojamas maistas, juos naudoja kurjerių tarnybos), nestinga jų ir provincijoje, kur prie motorolerio vairo galima pamatyti ir senolį, ir į mokyklą skriejantį paauglį. Gaila, nėra tikslios ...
(12) 2014-06-11 27
Posakį „netepsi – nevažiuosi“ žmonija pradėjo vartoti daug anksčiau nei Karlas Bencas užvedė savo pirmąjį benzininį triratuką. Na, o dabar tepalo svarbą automobilių varikliams žino net ir pats didžiausias „spaudikas“. Tuo naudojasi ir pačių įvairiausių tepimo sistemos priedų gamintojai, juk, iš pirmo žvilgsnio, norą palepinti savo automobilio variklį tepalų priedais galima būtų vertinti tik teigiamai. Bet ar verti šie priedai už juos prašomų pinigų, ar gali jie padaryti dar ir meškos paslaugą?
(10) 2009-10-18 0
Ar jūs nepavargstate nuo rutinos, ar nesijaučiate taip, tarsi gyventumėte visai ne savo gyvenimą? Kasdienis bėgimas uždaru ratu neretai priverčia susimastyti net ir visai sėkmingai šiame gyvenime įsitvirtinusius žmones.
(7) 2014-06-09 14
Jei dažniau ar rečiau paryčiais keliaujate mūsų šalies greitkeliais, tai turbūt esate ne vieną kartą matę ant atitvarų pakibusius ar juos net pralaužusius ir į laukus išlėkusius sunkiasvorius. Tokios avarijos įvyksta tuščiuose keliuose, o prie vairo tuo metu sėdi tikri profesionalai. Tačiau nuovargis vienodai gali pakirsti ir darbo tempo neatlaikiusį profesionalą, ir ilgos darbo dienos įtampos neatlaikiusį verslininką.
(4) 2011-06-17 0
Išskirtiniai automobiliai, palikę ryškų pėdsaką automobilizmo istorijoje, nebūtinai riedėjo nuo didžiųjų gigantų konvejerių. Ar teko girdėti apie tokią prancūzų markę „Matra“?
(1) 2013-09-14 0
Nors vidutinė žmonių gyvenimo trukmė mūsų planetoje nuolat didėja, tai nereiškia, kad XXI a. žmonija yra sveikesnė. Judėjimo stoka yra tikra civilizacijos rykštė, o žmonijos išradimai, palengvinantys gyvenimą, mus ne tik lepina, bet ir neigiamai veikia sveikatą. Automobilis taip pat. Visi medikai tikina: daug prie vairo praleidžiamų valandų kaip reikiant kerta per mūsų sveikatą.
(0) 2014-03-24 2
Automobilių sistemų darbą kontroliuojantys galingi mikroprocesoriai ir šimtai metrų informaciją perduodančių kabelių dabar yra greičiau įprastas reiškinys, nei retos išimtys. Elektroninių pagalbininkų šių dienų automobiliuose dabar yra tiek, kad pasimesti aiškinantis juos žyminčių santrumpų semantiką gali net ir su laikmečiu koja kojon žengti nespėjantis automobilių meistras.
(0) 2012-12-05 17
Kiekvieną rytą kelininkai praneša apie sudėtingas eismo sąlygas, slidūs keliai vėl tikrina vairuotojų sugebėjimus. „Žiemos egzaminus“ vairuotojai laiko kiekvienais metais. Ir kiekvienais metais iš naujo mokosi „prisijaukinti“ žiemą. Prasidedant žiemai vertėtų „perkrauti“ savo įpročius.