Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Tomas Asminavičius

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Astronomija ir kosmonautika

Autorius: Tomas Asminavičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Astronomija ir kosmonautika“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Tomas Asminavičius

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2013-08-23 17
Visatos platybėse plaukioja daugybė įvairių objektų, ir gali būti įdomu, kokie gi pagrindiniai jų skirtumai. Vis dėl to, ne visi kosmoso objektai tėra paprasčiausi akmens gabalai (nors tokių taip pat yra nemažai). Ypač dažnai maišomi meteorų, meteoritų, asteroidų ir kometų pavadinimai. Kai kurie įsigudrina visus šiuos dangaus kūnus vadinti vienu vardu, ir daugiau nesigilinti, sakydami: „koks gi skirtumas?“
(0) 2013-08-13 0
Vieninteliai identiški dvyniai NASA astronautai turėtų padėti daugiau sužinoti apie ilgalaikių kosminių misijų įtaką genams. Astronautas Markas Kelly, vadovavęs 4 kosmoso misijoms, įskaitant ir paskutiniam erdvėlaivio „Endeavour“ skrydžiui, pasiliks būti tiriamu Žemėje, kol jo brolis dvynys atliks misiją orbitoje.
(7) 2013-07-26 0
Londono Karališkojo koledžo mokslininkai pasiūlė idėją, kaip galima būtų nuskraidinti astronautus į Marsą dar iki 2021 metų, t.y. 12 metų anksčiau, nei planuoja NASA. Tai būtų 3 žmonių misija, kurie į raudonąją planetą skirstų nedideliu dviejų dalių erdvėlaiviu.
(1) 2013-07-18 1
Galite būti ramūs bent dėl to, jog tokiu atveju dar tikrai suspėtume Facebook‘e parašyti atsisveikinimo žinutes. Jei į šaldytuvą įdėsime karštą puoduką kavos, akimirksniu jis neatšals. Panašiai būtų ir staiga „išjungus“ Saulę (kas praktiškai neįmanoma). Žemė šilta, palyginti su ją supančia erdve, išliktų dar kelis milijonus metų. Tačiau mes, žeme vaikščiojantys padarai, pražūtingą atšalimą pajustume anksčiau.
(3) 2013-07-16 2
Halio kometa – tikriausiai žinomiausia ir daugiausiai legendomis apipinta kometa. Žmonijai ji pranašavo įvairiausius dalykus: nuo pasaulio pabaigos, iki karų baigčių. Pasakojama istorija, jog XV a. kometa netgi buvo atskirta nuo bažnyčios. Taip pat, su savo pasirodymu į šį pasaulį ji neva atvedė žymų rašytoją Marką Tveną bei iš čia pastarąjį ir išvedė.
(6) 2013-07-08 2
Tarptautinė mokslininkų komanda aptiko keistus radijo bangų signalus, atsklidusius iš laikotarpio, kai Visata dar buvo perpus jaunesnė. Manoma, jog šie radijo bangų pliūpsniai kilo dėl ekstremalių astrofizikinių įvykių, susijusių su tokiais reliatyvistiniais objektais, kaip neutroninės žvaigždės, ar juodosios bedugnės.