Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Ronaldas

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Astronomija ir kosmonautika

Autorius: Ronaldas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Astronomija ir kosmonautika“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Ronaldas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2010-10-26 0
Mokslininkai galiausiai pilnai išanalizavo gautus duomenis iš praėjusiais metais atlikto eksperimento, kurio metu kosminis zondas LCROSS specialiai buvo numestas ant Mėnulio paviršiaus. Sukeltas smūgis į kosmosą išmetė didelį kiekį dulkių ir uolienų, kuriuose buvo gausu ne tik vandens, bet ir įvairių cheminių elementų - kas itin nustebino tyrinėtojus.
(14) 2010-10-25 0
Mokslininkai iš Fermilab siekia sukurti holometrą - prietaisą, kuris turėtų patvirtinti arba paneigti kalbas, jog mes iš tiesų gyvename gigantiškoje hologramoje. Kalbant konkrečiau, bus siekiama išsiaiškinti ar mes gyvename iš tiesų trijų dydžių erdvėje, ar tai tik iliuzija, susikurianti iš 2 matmenų ir laiko.
(15) 2010-10-01 0
Metamedžiagos - tai tokios substancijos, kurios pasižymi gebėjimu manipuliuoti elektriniais ir magnetiniais laukais. Keičiant jų parametrus, elektromagnetinių bangų sklidimą galima pakeisti labai egzotiškais būdais; pavyzdžiui, jų pagrindu galima būtų sukurti nematomą apsiaustą, arba - ketvirtį šviesos greičio išvystantį erdvėlaivį.
(12) 2010-10-01 0
Giliausiame pasaulio ežere, Baikale, maždaug vieno kilometro gylyje po vandeniu įrengtas teleskopas NT-200 nukreipiamas ne į dangų - nors jo pagalba ir siekiama praplėsti žinias apie kosmosą.