Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokslas » Astronomija ir kosmonautika

Prasidėjo dar neregėtos lenktynės - ką gi čia sugalvojo rusai ir kodėl Tomo Kruzo planus palaiko NASA bei Elonas Muskas

2020-10-01 (0) Rekomenduoja   (5) Perskaitymai (330)
    Share

Tomas Kruzas (Tom Cruise) oficialiai dalyvauja tarptautinėse varžybose, norėdamas tapti pirmąja kino žvaigžde, nusifilmavusia kosmose. Tačiau jam gali sutrukdyti rusai.

Remiantis Rusijos kosmoso agentūros „Roscosmos“ pareiškimu, Rusija nori tapti pirmąja šalimi pasaulyje, sukūrusia filmą kosmose. Idėjos įgyvendinimo imsis „Yellow, Black and White“ – viena didžiausių kino gamybos studijų Rusijoje.

„Į siužetą bus įtrauktas skrydis į Tarptautinę kosminę stotį (TKS), numatytą 2021 m. rudenį Rusijos „Soyuz MS“ erdvėlaiviu“, – rašoma pranešime. „Pagrindinis veikėjas, skrisiantis į TKS, taip pat jo dubleris bus atrinkti atviro konkurso metu“.

Šlovingoji Rusija

 

Didžioji dalis klausimų, susijusių su filmu, vis dar sprendžiami, įskaitant filmo pavadinimą, aktorių kolektyvą, patį siužetą ir tai, kaip tiksliai kūrybinė komanda filmuos filmą kosmose.

Kalbant apie filmo tikslą, „Roscosmos“ nevynioja žodžių į vatą. „Filmu siekiama populiarinti Rusijos kosminę veiklą, taip pat garsinti kosmonauto profesiją“, – sakoma pareiškime.

Neįmanoma misija: kosmosas

 

Naujiena pasirodė po to, kai buvo pranešta apie Tomo Kruzo bendradarbiavimą su „SpaceX“ dėl būsimo filmo kosmose. „NASA džiaugiasi galėdama dirbti su Tomu Kruzu kurdama filmą Tarptautinėje kosminėje stotyje“, – „Twitter“ paskyroje dar gegužę rašė NASA administratorius Džimas Braidenstainas (Jim Bridenstine).

„Turėtų būti labai smagu!“ – pridūrė „SpaceX“ generalinis direktorius Elonas Muskas.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(12)
Neverta skaityti!
(7)
Reitingas
(5)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
54(0)
50(3)
45(0)
41(0)
40(3)
35(0)
35(4)
32(0)
29(0)
28(0)
Savaitės
74(0)
62(2)
59(0)
58(2)
55(0)
Mėnesio
109(9)
108(14)
82(0)
72(0)