Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-08-05 -23
Vienas iš didžiausių elektromobilių privalumų - pigi priežiūra. Jie turi labai nedaug judančių dalių, todėl juose nėra kam dėvėtis ir gesti. Ir filtrų gerokai mažiau, o apie alyvą net nereikia galvoti. Net ir stabdžių kaladėlės mažiau dėvisi, nes naudojamos regeneracinės stabdžių sistemos. Tai kodėl „Car and Driver“ žurnalistai teigia, kad „Tesla Model 3“ priežiūra yra per brangi?
(0) 2021-08-05 6
Nuo Žemės sukimosi apie savo ašį greičio priklauso paros ilgis. Ir para Žemėje jau labai ilgą laiką ilgėja - mūsų planeta lėtėja. Bet gali būti, kad būtent dėl to mes turime kuo kvėpuoti.
(2) 2021-08-05 9
„Rivian R1S“ jau visai greitai turėtų išriedėti į gatves. Tiesa, kol kas neaišku, kada - R1S pristatymas pirkėjams buvo atidėtas. Bet tai netrukdo gamintojui demonstruoti įspūdingų visureigio galimybių.
(1) 2021-08-05 9
Kariniai laivai gali patruliuoti visame pasaulyje. Ir jie tai daro mėnesių mėnesius. Tuo tarpu lėktuvai tokių galimybių neturi - kylančių grėsmių jie laukia aerodromuose. Bet ar dėl to JAV Laivynas kuria lėktuvą, kuris ore išsilaikys net 90 dienų?
(1) 2021-08-05 11
Vos viena klaida lėmė mirties nuosprendį, bet mokslui atsidavęs herpetologas nusprendė smulkiai dokumentuoti savo mirtį dienoraštyje.
(3) 2021-08-05 1
Kai „Tesla“ pristatė naująjį „Model S“ vairo dizainą, jis labiau priminė lėktuvo šturvalą nei automobilio vairą. Tąkart šis automobilių gamintojo sprendimas sulaukė daug diskusijų. Dabar Elonas Muskas patvirtino, kad naujieji „Model S“ ir „Model X“ turės būtent tokio dizaino vairą.
(1) 2021-08-05 3
Dar gegužę Japonijos plataus vartojimo elektronikos prekės ženklas „Sharp“ paskelbė tik Japonijoje išleistą naują išmanųjį telefoną „Aquos R6“, sukurtą kartu su vokiečių kamerų veteranu „Leica“. Dabar „Leica“ iš esmės pakeitė ir šiek tiek perpakavo tą įrenginį, ir pristato savo pirmąjį išmanųjį telefoną „Leitz Phone 1“.
(0) 2021-08-05 9
2011 m. kovo 11 d. Japonijos rytinę pakrantę ištiko nelaimė - žemės drebėjimas ir cunamis sutrikdė reaktorių aušinimo sistemų darbą, dėl ko į aplinką pasklido toksiškos radioaktyviosios atliekos.
(0) 2021-08-05 10
Kaip ir japonai Ramiajame vandenyne, vokiečiai Europoje turėjo savo pilotų savižudžių padalinį. Paskutinė Trečiojo Reicho viltis, kaip ir japonų, taip pat nepakeitė karo eigos.
(0) 2021-08-05 7
Išeminės širdies ligos (kurias sukelia susiaurėjusios širdį krauju aprūpinančios arterijos) kasmet nusineša beveik devynis milijonus gyvybių - daugiausia iš visų ligų. Didžiausioje iki šiol atliktų didelės apimties tyrimų apžvalgoje nustatyta, kad raudona ir perdirbta mėsa didina šių širdies ligų riziką.
(0) 2021-08-05 4
Ši mašina buvo triratė, joje nebuvo jokio tinkamo stabdžio, o toje vietoje, kur vėlesnių laikų automobiliai turėjo variklį, pūpsojo milžiniškas garo katilas.
IT
(0) 2021-08-05 -6
Rugpjūčio pradžioje „Microsoft“ pakeitė standartinės „Windows“ antivirusinės programos veikimo politiką. Griežtesnis nepageidaujamų programų blokavimo algoritmas dabar neleidžia atsisiųsti ir paleisti programų, kurias sistema laiko abejotinomis. Be kita ko, nemalonės taip pat susilaukė populiarūs sprendimai darbui su „torrent“ failais.