Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Biotechnologinių tyrimų įranga (Biotechnologijos | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-02-05 26
Mokslininkai pasinaudojo išmaniojo telefono dydžio prietaisu, kad nustatytų išsamiausias žmogaus genomo sekas, kada nors išaiškintas naudojant vienintelę technologiją, sakoma paskelbtoje studijoje.
(0) 2015-12-17 11
Šiais metais Harvardo universiteto mokslininkai pradėjo kurti įtaisus, kurie simuliuoja žmogaus organų veiklą, tačiau yra pagaminti iš plastiko ir silicio, rašo „Startups.co.uk“.
(0) 2015-09-25 14
Vašingtono universiteto (JAV) mokslininkai, eksperimente pritaikę vaikų mėgiamą žodžių spėliojimo žaidimą, atliko unikalų mokslinį tyrimą ir įrodė, kad žmonių smegenis neinvaziniu būdu galima susieti internetu.
(0) 2015-05-25 17
Pasinaudodami „Genome Compiler“ programa galime patys sukurti geną, kuris suteiks organizmui vienokių ar kitokių savybių. Genų rašymą prilyginę kompiuterio kalbai, programos kūrėjai azartiškai pasakoja apie „sužmogintas“ kiaules, jonvabalio geną gavusius švytinčius medžius ir modifikuotų mielių gaminamą šokoladą, morfiną, pieną, net vaistus nuo maliarijos.
(4) 2015-04-07 38
Vienas pagrindinių Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininkų tikslų – sukurti valdymo sistemas, kad žmonėms nebereikėtų dirbti mechaninio darbo. Tačiau kai kuriems jų tokiu atveju tektų palikti savo darbo vietas, nes jų darbą daug efektyviau atliktų sistemos, sako KTU profesorius Rimvydas Simutis. Jo manymu, tuo reikėtų džiaugtis, nes žmonių darbai taptų kūrybiškesni.
(0) 2014-12-09 38
„Kiekvienas žmogus yra unikalus“ – frazė, kurią nuolat girdime tiek iš psichologų, tiek iš anatomijos specialistų... Vis dėlto, sunegalavus ir keturiolikmetis paauglys, ir aštuoniasdešimtmetė senutė griebiasi tų pačių vaistų. Tačiau, argi niekam tai nekelia nuostabos? Ar tikrai tie patys gydymo metodai tinka tokiems skirtingiems organizmams?
(0) 2013-07-19 0
Pietų Kalifornijos universiteto (University of South California, Los Angeles) biologai kartu su dr. Don Arnold bei dr. Richard Roberts paviešino įspūdingą nuotrauką, užfiksavusią pelės smegenyse besiformuojančius prisiminimus.
(1) 2013-04-17 0
Detalūs smegenų bei kitų žmogaus organų moksliniai tyrimai turėtų būti įgyvendinami kur kas paprasčiau nei anksčiau, kadangi išrastas būdas, kaip juos paversti skaidriais, praneša NewScientist.com.
(6) 2013-04-11 1
Tiesius rudus plaukus turintis 17-metis britas Fredas Turneris taip užsispyrė visiems aplinkiniams įrodyti, kad garbanotas raudonplaukis Gusas yra jo brolis, jog namuose sukonstravo savadarbę DNR tyrimų įrangą. Ją naudodamas jaunuolis įrodė, kad Guso plaukai yra kitokie dėl genų skirtumų, skelbia Dailymail.co.uk.
(2) 2012-08-02 1
JAV mokslininkai sukūrė virtualią bakteriją, atkartojančią realiose bakterijose vykstančius biologinius procesus. Šis pasiekimas jau vadinamas proveržiu siekiant geriau suprasti ligų prigimtį ir kurti efektyvesnius vaistus.
(0) 2012-05-28 0
Mikrofonai, pasitraukit, atvyko nanofonai. Vos 60 nanometrų skersmens sferos yra patys jautriausi kada nors sukurti klausymo prietaisai, leisiantys kurti iki šiol nebylaus bakterijų ir kitų vienaląsčių kino garso takelius.