Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Lorenso Livermoro nacionalinė laboratorija (Fizika | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-11-15 47
Naujas tyrimas, susijęs su labai neįprastu ledo tipu, dar žinomu kaip „Ice VII“, parodė, kaip šis ledas gali formuotis didesniu nei 1000 mylių per valandą (1610 km/h) greičiu ir kaip tai gali būti susiję su kitais – nežemiškos kilmės pasauliais.
(19) 2014-02-06 2
„High-Repetition-Rate Advanced Petawatt Laser System“ arba tiesiog HALPS bus galingiausias žmonijos sukurtas lazeris ir, kaip manoma, taps mokslo pasaulio langu į visatos susikūrimo paslaptis. Šis lazeris generuos neįsivaizduojamai daug energijos: 100 tūkst. kartų daugiau nei jos generuoja visos Žemėje veikiančios jėgainės. Ir visa tai – per trumputę sekundės dalį.
(2) 2012-03-28 0
JAV National Ignition Facility (NIF) lazerių centre, priklausančiame Lawrence Livermore nacionalinei laboratorijai, kovo 15 dieną buvo paleistas vienas lazerio impulsas, kuriame buvo sukaupta 1,875 megadžaulių energijos. Taip pirmą kartą buvo viršyta šios įstaigos projektuose numatyta maksimali 1,8 MJ energija.
(5) 2009-03-13 0
Moksliniai eksperimentai, stengiantis atkurti sąlygas tolimuose pasauliuose, paprastai būna „popieriniai", t.y., didžiąja dalimi paremti kompiuterių skaičiavimais. Šiemet JAV darbą pradeda laboratorija, kurios prietaisai geba suspausti vandenilį iki vario tankio.