Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Anglies medžiagos (Fizika | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2012-09-19 4
Rusija neseniai išslaptino informaciją, iki pamatų sukrėsiančią brangakmenių rinką. Pagaliau paskelbta apie naują didžiulį deimantų lauką, kuriame yra „trilijonai karatų“ – pakankamai, kad pasaulinių rinkų paklausa būtų patenkinta artimiausius 3 tūkst. metų.
(6) 2012-09-10 0
Trečiadienį deimantų parodoje Šri Lankoje buvo suimtas turistas – atlikus rentgeno tyrimą, paaiškėjo, kad jis pavogė ir prarijo 13 600 JAV dolerių vertės brangakmenį, rašo lifeslittlemysteries.com.
(16) 2012-07-16 0
Ar įmanoma, jog 99,99 proc. medžiagos sudarytų oras? Pasirodo, taip. Būtent tokią medžiagą išrado Hamburgo technikos universiteto (Vokietija) ir Kylio universiteto (Vokietija) mokslininkai. Lengviausią pasaulyje medžiagą išradėjai pavadino aerografitu.
(6) 2012-03-28 0
Stebuklinga medžiaga pravardžiuojamas grafenas pagaliau pasirodys pirmame komerciniame produkte, kurį sukūrė kompanija California Lithium Battery (CalBattery), bendradarbiaudama su Argonne National Laboratory (ANL) iš Jungtinių Valstijų.
(0) 2012-01-31 0
Mokslininkai jau sugebėjo panaudoti cilindrines grafeno struktūras, tinkamas komercinei elektros kabelių gamybai, vėliau ši medžiaga tapo kompaktiškų tranzistorių kūrimo eksperimentų pagrindu. Savo ruožtu, IBM iš šio medžiagos pavyko sukurti tranzistorių, kurio dydis sudaro vos 9 nm, praneša Techreport.