Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokslas » Apie gamtą

Pamatę, ką gandras laiko snape, dzūkai leipo juokais

2016-09-30 (4) Rekomenduoja   (-8) Perskaitymai (275)
    Share

Kapčiamiesčio centre, Lazdijų rajone, buvo pastebėtas gandras. Keista buvo ne tai, kad šis sparnuotis dar neišskrido žiemoti į šiltuosius kraštus.

Kur kas keistesnis ir juokingesnis buvo grobis, kurį gandras laikė snape. Tai buvo moteriška liemenėlė!

Galima tik spėlioti, kam paukščiui prireikė šio moteriško aksesuaro: ar ketino pats pasipuošti, ar kam padovanoti. O gal tai buvo kažkam įspėjimas, kad netrukus pas juos gandras apsilankys?

Komentatoriai juokavo, kad, matyt, Dzūkijoj šiemet grybų ir uogų nebuvo, kad mergos – nuogos. Gandrą su liemenėle Kapčiamiesčio centre pastebėjo ir įamžino Rasa Dumbliauskaitė.

Vos įkeltos į socialinį tinklą „Facebook“ gandro nuotraukos sulaukė milžiniško susidomėjimo. Jomis pasidalino beveik 1,5 tūkst. žmonių.

Portalui lrytas.lt gandrą įamžinusi mergina prisipažino pati negalėjusi patikėti savo akimis, kai pamatė, ką snape laiko gandras, todėl suskubo jį fotografuoti.

Anot R.Dumbliauskaitės, liemenėlę gandras nukniaukė iš turgaus prekeivio.

Netrukus ir kiti žmonės į „Facebook“ pradėjo kelti daugiau gandro, kuris, pasirodo, jau apie savaitę linksmina dzūkus, nuotraukų. Vienoje jis nufotografuotas turguje tupintis ant automobilio, kuris, panašu, kad priklausė prekeiviams drabužiais, atidarytos bagažinės dangčio.

Kiti įamžino tą patį paukštį, besidairantį į langus. Taip pat paukštis buvo pastebėtas stovintis ant automobilio kapoto.

Rasa juokavo, kad gandrą vietos gyventojai jau praminė Kapčiamiesčio pažiba. O kai kurie gyventojai rašė, kad „kažkur valdo „Pokemonai“, o Kapčiamiestį – gandras Mykolas.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(22)
Neverta skaityti!
(30)
Reitingas
(-8)
Komentarai (4)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Kiti tekstai, kuriuos parašė Giedrė Balčiūtė
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
90(0)
26(1)
22(0)
20(0)
17(0)
14(3)
13(0)
12(0)
10(0)
Savaitės
115(0)
103(32)
57(0)
Mėnesio
178(16)
136(21)
129(2)
94(0)
90(0)