Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Benamiai gyvūnai (Apie gamtą | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(35) 2013-05-30 0
Kaimynų iškviestiems policijos pareigūnams neliko nieko kito, kaip tik nušauti kovinių veislių šunį, kuris įsiveržęs į svetimą kiemą mirtinai sudraskė po vakarienės pakvėpuoti grynu oru išėjusį vyriškį. Kaimynai pranešė, kad prieš valandą tie patys šunys puolė gretimame kieme 1,5 metų anūką prižiūrėjusią moterį, kuri skambino beglobių gyvūnų gaudymo tarnybai, tačiau pagalbos nesulaukė. Jungtinę Karalystę sukrėtęs jau antras toks įvykis per pastaruosius kelis mėnesius (kovo mėnesį koviniai šunys sudraskė 14-metį berniuką) paskatino susimąstyti, ar nevertėtų kaip reikiant sugriežtinti šunų laikymo taisykles ir aplaidžių jų savininkų atsakomybę.
(3) 2009-09-28 1
Visi D. Britanijoje gyvenantys šunys bus privalomai žymimi implantuojamomis mikroschemomis su informacija apie juos pačius ir jų savininkus.
(47) 2009-09-18 -1
Spalio 4-oji - Pasaulinė gyvūnų globos diena. Deja, šimtui benamių kačių Vilniuje šiais metais teks ne švęsti, o liūdėti. Ironiška, tačiau tokią "dovanėlę" joms padovanos žmonės save vadinantys Gyvūnų globėjais.
(9) 2009-05-18 0
Gyvenimas Maskvoje nuo sovietinių laikų nemažai pasikeitė, tačiau pasikeitė jis ne tik žmonėms. Pavyzdžiui, benamiai šunys čia išmoko prisitaikyti prie besikeičiančio miesto ir pradėjo naudotis... metro.