Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Paukščių lesinimas (Apie gamtą | Mokslas)

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
(0) 2014-12-16 6
Jei nusprendėte pasigrožėti prie lango atskrendančiais mažaisiais paukščiais, o ir pagelbėti jiems įveikti rūsčią žiemą, galite nesunkiai sumeistrauti mažą lesyklėlę. Nors jų galima pridaryti pačių įvairiausių iš daugybės skirtingų medžiagų, bet tiems, kas nori greito ir patogaus būdo, siūlome lesyklėlę iš konservų dėžutės.
(39) 2013-01-09 4
Tegul man atleidžia egzaltuoti gamtos „mylėtojai“ (meilė ir gamta – nesuderinami dalykai) už šį tekstą, kuris pakurstys aistras ir diskusijas. O pastarosios naudingos, jei nėra valdomos aistrų ir skatina žvilgtelėti į pasaulį oponento akimis, tokiu būdu plečiant savo paties pasaulėžiūrą.
(6) 2011-11-18 0
Kalbėdamas grynas.lt organizuotoje diskusijoje apie neigiamą medžiotojo ir medžioklės įvaizdį Zarasų medžiotojų ir žvejų draugijos medžioklės žinovas Vytautas Mickevičius teigė, kad tokia visuomenės nuomonė susidarė dėl daugybės skirtingų dalykų ir vienos pagrindinės priežasties neišskyrė.
(8) 2010-01-09 58
Šaltos ir snieguotos žiemos yra tikras išbandymų metas mūsų krašte žiemoti pasilikusiems paukščiams: sniegas uždengia ir taip negausias maisto atsargas, o paspaudęs šaltukas jas dar tvirčiau užrakina ir padaro sunkiai pasiekiamas.

Portalo rubrikos

Akiratis
Rinka
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai