Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Pilkieji rykliai (Apie gamtą | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-08-09 47
Leisti laiką vandenyje yra labai smagu. Ne vienas žmogus svajoja apie balto smėlio paplūdimį kur prie vandenyno. Tačiau yra ir tokių, kurie bijo - o kas jei užpuls ryklys? Vienas naras nusprendė kiek keistu ir ne pačiu maloniausiu būdu sugriauti bent vieną mitą apie ryklius, todėl tiesiog persipjovė sau riešus. Bet ar tai ką nors įrodo?
(5) 2013-07-21 0
Australijos mokslininkai pagamino naujo tipo hidrokostiumus, kurie narus ar banglentininkus paverčia nematomais rykliams, skelbia „Dailymail.co.uk“. Ši apranga nudažyta specialiomis spalvomis, kurios užmaskuoja žmones ryklių akyse arba priverčia juos manyti, kad netoliese plaukia tuntas nuodingų žuvų.
(0) 2013-06-27 5
Bioliuminescencija – tai šviesa, kurią spinduliuoja gyvūnas, jo organizme vykstant tam tikroms cheminėms reakcijoms. Tai yra atskiras chemiliuminescencijos atvejis, o pastarasis reiškia cheminės reakcijos metu sukeltą medžiagų švytėjimą.
(1) 2013-06-11 0
Mokslininkų grupė iš Britų Kolumbijos universiteto (Kanadoje) skelbia: rykliai verti daug daugiau plaukiodami vandenyne nei sriubos dubenyje. Pranešimo, publikuoto žurnale „The International Journal of Conservation“, duomenimis, ekoturizmo paslaugų tiekėjai per metus pasauliniu mastu uždirba daugiau nei 314 milijonų JAV dolerių iš turistų, atvykstančių stebėti ryklių.
(2) 2012-01-03 0
Mokslininkai teigia Australijos vandenyse atradę pirmąjį pasaulyje ryklį-mišrūną. Tai potencialus ženklas, kad grobuonys prisitaiko prie klimato pokyčių.
(1) 2011-06-20 1
Specialistai vis dar nesutaria, kaip klimato atšilimas paveiks Lietuvą, tačiau vienodai teigia, kad gamta keičiasi jau dabar.