Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Beuodegiai varliagyviai (Apie gamtą | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(11) 2012-07-24 0
Nežinoma liga atsiranda iš niekur ir plinta pasaulyje, po savęs palikdama milijonus lavonų. Dar blogiau, liga pakerta ne vieną rūšį, o šimtus. Niekas negali sustabdyti epidemijos, grasinančios išnaikinti daug rūšių.
(5) 2012-06-21 0
Šnekant metaforiškai: šikšnosparniai krenta kaip musės. JAV Žuvų ir laukinės gamtos tarnyba suskaičiavo, kad vien Šiaurės Amerikoje nuo paslaptingos naujos grybelinės ligos mirė iki 6,7 mln. sparnuotųjų pelių.
(9) 2012-04-30 2
Kas sieja bites ir varles? Nuoga tiesa – abi rūšys masiškai nyksta. Tai prasidėjo visai neseniai, o mastas gąsdina ne vieną mokslininką. Blogiausia, kad abiejų rūšių žudikas toks pats paslaptingas kaip Džekas Skerdikas – niekas tiksliai negali pasakyti, kas jis ar jie. Kitaip nei 1888 m. siautusio serijinio žudiko istorija, gamtosauginė versija juda į priekį. Lėtai, bet juda. Tačiau apie viską – nuo pradžių.
(1) 2012-03-16 0
Nauja varlių rūšis atrasta vienoje pačių triukšmingiausių pasaulio vietų – Niujorko mieste, skelbia livescience.com.
(9) 2012-01-13 6
Papua Naujojoje Gvinėjoje atrasta mažiausių varlyčių rūšis. JAV mokslininkų komanda surado varles, kurių dydis siekia vos 7 milimetrus. Manoma, kad šios Paedophryne amauensis varlytės yra mažiausi pasaulio stuburiniai gyvūnai, skelbia bbc.co.uk.