Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Beuodegiai varliagyviai (Apie gamtą | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2013-09-25 1
Per dideli "kąsneliai" kliūna ne tik žmonėms. Apetitu nesiskundžianti Peru atogrąžų džiunglių rupūžė mėgino nekramtydama praryti nelaimingą šikšnosparnį, tačiau aukos sparnai netilpo į rajūnės žabtus, tad didžiulio kąsnio neįveikęs varliagyvis išoriškai tapo panašus į šiurpų mutantą, kurį pavyko nufotografuoti nacionalinio parko prižiūrėtojui Jufaniui Olajai (Yufani Olaya).
(1) 2013-09-23 1
Rana sylvatica – rūšis medvarlių, kurių gebėjimas stebina mokslininkus. Kaip rašo treehugger.com, neseniai išspausdintoje studijoje mokslininkai pateikė paaiškinimą, kaip Arktyje gyvenančios varlės, žiemą visiškai užšaldamos, sugeba nenugaišti ir pavasarį prisikelti.
(5) 2013-09-10 5
Alytiškė Irena Misevičienė, grįžusi į savo tėviškę Alytaus rajone Alovės seniūnijoje Kalesninkų kaime, dubenyje prie gyvenamojo namo išvydo plūduriuojant rupūžę su juodu, kryžių primenančiu ženklu viršugalvyje. Moteris gyvūną nufotografavo mobiliuoju telefonu ir parodė savo draugams bei pažįstamiems.
(0) 2013-09-03 -1
Gardinerio Seišelių varlė (lot. - Sooglossus gardineri) yra vienas mažiausių varliagyvių planetoje – jo ilgis nesiekia 2 cm. Tačiau tai nėra didžiausia šio sutvėrimo keistenybė. Tyrimų rezultatai rodo, kad šios rūšies varlės neturi nei ausų būgnelių, nei viduriniosios ausies. Tačiau ne tik puikiai kvarkia, bet ir nepriekaištingai girdi savo gentainių kvarkimą. Kaip šis gyvis girdi, neturėdamas klausos organų?
(0) 2013-02-26 0
Internete išgarsėjo balsingoji „Namaqua“ lietaus varlė, kuri ne kurkia ar kvarkia, o cypia.