Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Gyvatės (Apie gamtą | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-12-23 9
Baimindamasis dėl savo gyvybės vienas vyras nusipjovė pirštą, bet, kaip vėliau paaiškėjo, visiškai be reikalo.
(1) 2019-11-25 5
Gyvačių evoliucija jau daugelį metų intriguoja mokslininkus – nes žinoma, kad šie sudėtingi stuburiniai gyvūnai kadaise turėjo galūnes, tik ilgainiui prisitaikė gyventi be jų.
(0) 2019-09-24 1
Kažkas tūno garsiojoje Jangdzės upėje – ir Kinijos socialiniai tinklai lūžta nuo spėliojimų, kas tai galėtų būti, rašo BBC.
(0) 2018-09-04 6
Mirtis yra baugi, paslaptinga ir nepageidaujama. Ši tema traukia žmones mįslingumu, bet ir kelia nerimą, nes neretai užklumpa netikėtai. Mokslininkai pateikė 5 nemalonius ir netikėtus mirties atvejus, už kurių slypi moksliniai paaiškinimai, rašė iflscience.com.
(0) 2018-06-09 9
Seriale „Sostų karai“ yra veikėja, vadinama „Drakonų motina“. Tiesa, ir serialas, ir veikėja yra prasimanyti. Bet už tai visai neseniai archeologai, išanalizavę šimtų milijonų metų fosiliją, tvirtina, kad aptiko tikrai egzistavusią „Driežų motiną“, rašo livescience.com.
(0) 2017-11-24 5
Indonezietis, kuris plikomis rankomis nugalabijo sausakimšame traukinyje pastebėtą gyvatę, tapo interneto didvyriu.
(0) 2017-10-25 20
Lietuvoje yra tik viena nuodinga gyvatė – angis, tačiau susidūrimai su ja mūsų miškuose – ne tokie jau reti. Tuo įsitikino pelkingoje vietoje spanguoliavusi Teresė. Jei ne draugė, ji gal net būtų numojusi ranka į įkandimą, nes jis buvo panašesnis į uodo įgėlimą. Laimė, į mišką su drauge jos buvo atvykusios automobiliu, todėl laiku pasiekė ligoninę. Taigi mėgstantiems laiką leisti miške patartina žinoti, kaip elgtis tokiose situacijose.
(2) 2017-10-23 45
Vorų ir gyvačių paniškai bijo tikrai ne visi, tačiau tikrai galima sakyti, kad dideliam vorui perropojus ekraną dabar išsigąstų daugelis skaitytojų. Tačiau kodėl taip yra? Kaip išsiaiškinti, ar žmonių vorų ir gyvačių baimė yra įgimta ar išmokta? Mokslininkai iš Vokietijos ir Švedijos nusprendė šiuo reikalu pagąsdinti vaikus.
(0) 2017-10-19 3
Floridos pareigūnai trykšta džiaugsmu – savo gretose jie turi vieną drasiausių dektektyvių pasaulyje. Išsigandusių žmonių skambučio sulaukusi Emily Shaw nepasimetė, kai šiai reikėjo sugauti laukuose pastebėtą egzotišką gyvūną - beveik trijų metrų ilgio geltonąją anakondą. Beveik neabejojama, kad gyvūnas į laisvę pabėgo pats arba juo atsikratė senieji šeimininkai. Nors anakonda nėra nuodinga, tačiau įpykusi ji gali nesunkiai pasmaugti žmogų.
(0) 2017-04-12 3
Kai filmuojame įvykius, dažnai nesusimąstome, kiek daug šis įrašas gali reikšti. Indijoje buvo nufilmuota, kaip turistas pozuoja šalia gyvatės, kurios „bučinys“ buvo mirtinas. Praėjus valandai po šio vaizdo įrašo vyras mirė pakirstas nuodų.
(0) 2017-03-28 2
Viena moteris savo sode rado keistą padarą, primenantį dvigalvę gyvatę. Socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbta keistojo sodo svečio nuotrauka internete sukėlė tikrą audrą.
(1) 2017-03-20 -1
Prieš nuryjant maistą patariama jį sukramtyti, bet kai kurie gyvi padarai nekramto. Štai kad ir šis kone keturių metrų ilgio pitonas, kuris buvo prarijęs visą antilopę. Tačiau roplys nepamatavo savo galimybių.
(0) 2017-02-10 8
Nors kai kurie žmonės gyvatėms nejaučia jokios simpatijos, visgi yra nemažai tokių, kuriems rūpi šių roplių gerovė. Vaizdo įraše užfiksuotas vienas tokių atvejų, kai į žmonių rankas papuolė vargšas pitonas. Jo pilve atsidūrė teniso kamuoliukas, kurį gyvatė tikriausiai palaikė grobiu.
(0) 2017-02-08 7
Visi kurie ketina tapti profesionaliais gyvačių gaudytojais Australijoje, turi turėti mažiausiai du dalykus: geležinius nervus ir vanago akis. Štai nuotrauka, parodanti su kokiomis situacijomis šios profesijos atstovams tenka susidurti. Joje slepiasi 1,8 metro ilgio gyvatė. Ar matote ją?
(1) 2016-10-11 10
Kaip per porą sekundžių pradanginti beveik 300 gyvačių kamuolį? Labai paprastai – iškratyti tą gyvatyną iš krepšio ir... pakedenti jį rankomis. Neįtikėtina, tačiau vos po 2-3 sekundžių iš 285 gyvačių regėjimo lauke nelieka nė vienos. Na gerai, gal viena, kita – per klaidą užsikabinusi už eksperimento autoriaus kelnių klešnės. Ir vis dėlto. Tokį triuką atliko Gyvačių žmogumi save vadinantis Indijos pilietis. Būkite atidūs – vaizdo siužetas trunka vos keliolika sekundžių.