Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Gyvulininkystė (Apie gamtą | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(14) 2011-08-08 1
Tarp Prancūzijos ir Vokietijos įsiplieskęs skandalas dėl žąsų kepenėlių pašteto gali nuskambėti per visą pasaulį. Tuo įsitikinęs vienos besipykstančios šalies ministras.
(3) 2010-09-14 2
Pasak JT Plėtros programos, 90% Mongolijos žemės yra sausa ir jai gresia virtimas dykuma. Viena priežastis, žinoma, yra pasaulinis atšilimas, bet Mongolijos atveju tai taip pat yra kašmyro industrijos iškilimas. Mongolija yra antra didžiausia Kašmyro ožkų vilnos gamintoja po Kinijos, turinti 20% pasaulio rinkos.
(14) 2010-08-02 0
Didžiausiuose Didžiosios Britanijos prekybos centruose nelegaliai slapta parduodamas klonuotų karvių palikuonių pienas, praneša dailymail.co.uk. Nepaisant vartotojų susirūpinimo, ant pieno pakuočių nenurodoma, kad produktas gautas iš klonuotų karvių, todėl vartotojai nė nenutuokia, ką geria.
(16) 2010-03-08 0
Stebėjimai liudija, kad per pastaruosius kelis dešimtmečius gerokai sumažėjo JAV parduodamų kepurių ir skrybėlių vidutinis dydis. Kodėl? Mokslininkai linkę kaltinti mėsiniams gyvuliams šerti naudojamus augimo hormonus.
(8) 2009-10-16 0
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba gavo oficialų pranešimą iš Europos Komisijos, kad Ispanijoje, Kastilijos – La Mančo regione, Guadalajaros rajone esančioje paukščių fermoje nustatytas didelio patogeniškumo H7 paukščių gripo viruso potipis. Tai pirmas paukščių gripo atvejis šiais metais Ispanijoje.
(30) 2009-09-04 0
Parduotuvių lentynose sparčiai populiarėja emblemos "auginta laisvėje", "be hormonų", "be antibiotikų". Ar gali būti, jog ant kumpio gabalo netrukus išvysime lipduką su užrašu "nejautrus skausmui"? Nors tai ir kelia abejonių, pastarųjų metų neurologijos ir genetikos mokslų pažanga šią perspektyvą daro visai tikėtina.