Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Gyvulininkystė (Apie gamtą | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-12-13 15
Lietuvoje šiuo metu auginama daugiau nei 180 tūkst. avių. Iš jų vilnos gaminant verpalus susidaro itin daug vilnos atliekų, kurios yra netinkamos pakartotinei verpalų gamybai. Didžioji jų dalis yra sunaikinama specialiuose sąvartynuose. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) mokslininkai rado būdą, kaip šias vilnos atliekas galima panaudoti praktiškai – pasiūlė gaminti ekologiškas termoizoliacines medžiagas.
(91) 2016-10-20 -36
Kiekvieną savaitę pasaulyje paskerdžiama daugiau nei milijardas gyvūnų, didelė dalis jų kenčia, sako psichologė Melanie Joy. Anot jos, dauguma žmonių nenori gyvūnams sukelti kančios, tačiau juos valgo, ši ideologija veikia prieš esmines žmonių vertybes – gailestingumą ir teisingumą.
(0) 2016-10-03 16
Dalis šeimų turi bent po vieną keistą ar ekscentrišką giminaitį. Tačiau yra ir tokių šeimų, kurių nariai tiesiog stulbinamai neįprasti.
(0) 2016-07-25 11
Romantiškas darbas saloje kauniečiams neatrodo patrauklus.
(0) 2016-07-21 25
Čekija paskelbė kiaušinių karą Lenkijai. Tokia išvada buvo padaryta po to, kai Čekijos veterinarinės tarnybos grąžino 660 tūkstančių įvežtų kiaušinių, o šalies žemės ūkio ministras Marianas Jurečka paragino tokių nebepirkti.
(11) 2016-07-19 15
Ir vilkas sotus, ir avis sveika. Ši patarlė ilgus amžius reiškė arba neįmanomą įgeidį, arba labai jau gudrų planą. Atrodo, kad Tel Avivo (Izraelis) biotechnologijų pradedančioji įmonė „SuperMeat“ rado trečią kelią – sukūrė technologiją, kaip išauginti tikrą vištieną be pačios vištos, ir jau kuria pirmąjį pasaulyje įrenginį, kuriame galėsime tiesiog namie išsiauginti vištos krūtinėlę. Ir nieko nereikės lesinti ar žudyti.
(0) 2016-07-06 14
Čilės valdžia uždraudė šalyje pardavinėti šokoladinius kiaušinius „Kinder Surprise“. Naujas įstatymas draudžia kompanijoms įvairiomis patraukliomis reklamavimo priemonėmis (pvz., dovanėlėmis, žaislais) skatinti tokių ir panašių produktų vartojimą.
(199) 2016-04-12 81
Visi žinome, kad nustoję valgyti mėsą turėtume tapti sveikesni. Tačiau tam ryžtasi retas. Mėsa suteikia energijos, mes ją valgome nuo mažų dienų, todėl sunkiai įsivaizduojame, kaip galėtume atsisakyti šio daugeliui įprasto produkto.
(1) 2016-02-29 6
Kiekvieną dieną dėvimų išmaniųjų įrenginių populiarumas auga. Šiandien rinkoje galima rasti išmaniuosius laikrodžius, išmaniąsias apyrankes (aktyvumo asistentus), išmaniuosius drabužius ir kitus įrenginius.
(1) 2016-01-22 21
Kerinčių vaizdų savo gimtinės šiaurėje iš oro prifilmavo norvegas Janas Helmeris Olsenas. Štai taip besibaigiančią poliarinę naktį leidžia šiauriniai elniai. Gali būti, kad žiūrėdami šiuos vaizdingus kadrus, turbūt pagalvosite – ant sniego blaškosi paukščių ar žuvų guotas. Tačiau nieko panašaus. Tai – šiauriniai elniai. Dešimtys tūkstančių pavasario laukiančių šiaurinių elnių. Ir hipnotizuojantis jų upės tekėjimas.