Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Stop kadras (Apie gamtą | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2009-09-15 2
Šis gamtos reiškinys iš pirmo žvilgsnio primena artėjančią apokalipsę arba sceną iš fantastinio filmo. Iš tiesų mammatus (dar kartais sutinkamas pavadinimas mammatocumulus) yra meteorologinis terminas, apibūdinantis kamuoliukų mozaiką primenančią debesų apačią.
(3) 2009-07-08 0
Kinijos turizmo kompanijos bando privilioti daugiau turistų teigdami, kad vienas Gulu kaime (Guizhou provincija) esančio Gandeng kalno šlaitas deda kiaušinius. Vietinis dienraštis "Guizhou Metropolis News" teigia, kad tokių neįprastų akmeninių kiaušinių jau yra daugiau kaip 100.
(10) 2009-07-01 1
Tipinis gamtos fotografas pirštų galais keliauja per miškus, pasikabinęs fotoaparatą ant peties kantriai ieško tinkamo apšvietimo. Robert'o Buelteman'o darbo metodas kitoks - jis dirba visiškoje tamsoje, atsisako fotoaparatų, objektyvų ir kompiuterių. Šią įrangą jam pakeičia akumuliatoriniai laidai, optinis pluoštas ir 80000 voltų elektros.
(8) 2009-06-26 4
Matua saloje išsiveržęs ugnikalnis danguje pramušė skylę — bent jau taip atrodo nuotraukoje, kurią astronautai nufotografavo iš kosmoso, rašo MailOnline.
(0) 2008-11-29 0
Žurnalas "National Geographic" prieš kelias dienas įvardijo savo paskelbto nuotraukų konkurso "2008 International Photo Contest" nugalėtojus. Kadangi kadrai tikrai verti dėmesio, jais pasigrožėti kviečiame ir skaitytojus.
(5) 2008-10-15 0
Televizijos kanalai "National Geographic Channel" ir "Channel 4" rengiasi pristatyti dokumentines laidas, kuriose bus demonstruojamos įvairiausių rūšių gyvūnų nuotraukos. Tiesa, šios fotografijos bus nepaprastos - juose vaizduojamas mažylių gyvenimas motinų įsčiose dar prieš jiems gimstant. Laida "Extraordinary Animals In The Womb" bus rodoma spalio 20 dieną. Čia pristatome kelias šių įspūdingų nuotraukų.
(7) 2007-07-11 3
Visa tai ka čia matote, nėra spec efektai ar kompiuterinė grafika. Tai tikros snaigių nuotraukos, darytos Kenneth G. Libbrecht su specialiu fotomikroskopu. Kaip rašoma autoriaus svetainėje, jos fotografuotos Šiaurės Ontario, Alaska, Vermont, Michigan Upper Peninsula, ir Californi'jos Sierra Nevada kalnuose. Tai ne pirmosios snaigių nuotraukos - autoriaus svetainėje pateiktos kelios istorinės ir kitų fotografų dabartinės snaigių nuotraukos. Pasigrožėkime, kokius šedevrus kuri...
(1) 2007-07-11 0
Tęsiame pažintis su kai kuriais mažųjų pasaulio atstovais. Tai antroji nuotraukų serijos apie mažylius gyvūnus dalis.
(1) 2007-07-11 0
Visi gimsta maži. Dalis jų ir lieka tokiais. Ir nesvarbu, jog jiems trūksta dydžio, bet už tai kokie tie mažyliai mieli...Susipažinkim ir mes su kai kuriais mažųjų pasaulio atstovais.
(2) 2007-07-11 0
Katė taip išgąsdino meškutę, jog ši akimirksniu į medį įsliuogė. Ką dar čia pasakyti? Gal kartais ir taip būna...
(0) 2007-07-11 0
Žurnalo "Underwater Photography Magazine" puslapiuose galima aptikti daug panašių nuotraukų. Tiems kas jo neprenumeruoja (įtariu, tokių dauguma iš mūsų lankytojų) trumpa ekskursija po stebuklingą vandenynų pasaulį. Gal kas nors po tokių vaizdų ir panardyti įsinorės...:)
(0) 2007-07-11 0
Beklaidžiojant po internetą galima aptikti tikrai nuostabių dalykų. Štai kadrai iš "stebuklingo" sodo - atrodo kaip tikra pasakų šalis. Tik gaila, jog nepavyko aptikti nei kaip jis vadinasi, nei kur yra, nei kitos informacijos apie šį pasakų sodą. O gal kažkas iš mūsų skaitytojų žino apie tai daugiau?
(0) 2007-07-11 0
Koks smagus dalykas parke po ošiančiu medžiu pasislėpęs ramus suoliukas. Patogiai įsitaisai ir gali paklaidžioti po ramius tolius...Bet jei esi mažytė sraigė ir nori prisiglausti prie suolo atlošo, ima gresti didelė kelionė per milžiniškais atstumais sukaltas suolo lentas. Bet tikslas yra tikslas, jį sugeba pasiekti net tokie maži gyvūnėliai. Turbūt ne vienam žmogui reiktų iš šios sraigės pasimokinti atkaklumo ir išradingumo :)
(0) 2007-07-11 0
Beveik išdžiuvusio tvenkinio pakrantėje žaidžia vaikas. Žymiausi JAV klimatologai teigia, kad pasaulis turi apie 10 metų, per kuriuos dar yra šansų imtis veiksmų siekiant išvengti globaliojo klimato atšilimo ir galimos klimatinės katastrofos.
(0) 2007-07-11 0
Gamta teikia žmogui maistą, prieglobstį. Žmogus teikia gamtai technologinę pažangą...