Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Stop kadras (Apie gamtą | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2007-07-11 3
Visa tai ka čia matote, nėra spec efektai ar kompiuterinė grafika. Tai tikros snaigių nuotraukos, darytos Kenneth G. Libbrecht su specialiu fotomikroskopu. Kaip rašoma autoriaus svetainėje, jos fotografuotos Šiaurės Ontario, Alaska, Vermont, Michigan Upper Peninsula, ir Californi'jos Sierra Nevada kalnuose. Tai ne pirmosios snaigių nuotraukos - autoriaus svetainėje pateiktos kelios istorinės ir kitų fotografų dabartinės snaigių nuotraukos. Pasigrožėkime, kokius šedevrus kuri...
(1) 2007-07-11 0
Tęsiame pažintis su kai kuriais mažųjų pasaulio atstovais. Tai antroji nuotraukų serijos apie mažylius gyvūnus dalis.
(1) 2007-07-11 0
Visi gimsta maži. Dalis jų ir lieka tokiais. Ir nesvarbu, jog jiems trūksta dydžio, bet už tai kokie tie mažyliai mieli...Susipažinkim ir mes su kai kuriais mažųjų pasaulio atstovais.
(2) 2007-07-11 0
Katė taip išgąsdino meškutę, jog ši akimirksniu į medį įsliuogė. Ką dar čia pasakyti? Gal kartais ir taip būna...
(0) 2007-07-11 0
Žurnalo "Underwater Photography Magazine" puslapiuose galima aptikti daug panašių nuotraukų. Tiems kas jo neprenumeruoja (įtariu, tokių dauguma iš mūsų lankytojų) trumpa ekskursija po stebuklingą vandenynų pasaulį. Gal kas nors po tokių vaizdų ir panardyti įsinorės...:)
(0) 2007-07-11 0
Beklaidžiojant po internetą galima aptikti tikrai nuostabių dalykų. Štai kadrai iš "stebuklingo" sodo - atrodo kaip tikra pasakų šalis. Tik gaila, jog nepavyko aptikti nei kaip jis vadinasi, nei kur yra, nei kitos informacijos apie šį pasakų sodą. O gal kažkas iš mūsų skaitytojų žino apie tai daugiau?
(0) 2007-07-11 0
Koks smagus dalykas parke po ošiančiu medžiu pasislėpęs ramus suoliukas. Patogiai įsitaisai ir gali paklaidžioti po ramius tolius...Bet jei esi mažytė sraigė ir nori prisiglausti prie suolo atlošo, ima gresti didelė kelionė per milžiniškais atstumais sukaltas suolo lentas. Bet tikslas yra tikslas, jį sugeba pasiekti net tokie maži gyvūnėliai. Turbūt ne vienam žmogui reiktų iš šios sraigės pasimokinti atkaklumo ir išradingumo :)
(0) 2007-07-11 0
Beveik išdžiuvusio tvenkinio pakrantėje žaidžia vaikas. Žymiausi JAV klimatologai teigia, kad pasaulis turi apie 10 metų, per kuriuos dar yra šansų imtis veiksmų siekiant išvengti globaliojo klimato atšilimo ir galimos klimatinės katastrofos.
(0) 2007-07-11 0
Gamta teikia žmogui maistą, prieglobstį. Žmogus teikia gamtai technologinę pažangą...
(0) 2007-07-11 0
Nekenčiantys tarakonų - pažvelkite savo priešui į akis! Tokių mažų sutvėrimų (nuotraukoje vaizduojamas 2 cm ilgio kubietiškas bananinis tarakonas) fotografavimas yra savotiškas iššūkis: fotografavimo metu fiksuojant kiekvieną kadrą optiką galima sufokusuoti tik į kurią nors nedidelę fotografuojamo objekto dalį.
(0) 2007-07-11 2
Satoši Kuribajaši, japonų fotografas, jau 40 metų fotografuoja vabzdžius. Iš nuotraukų matyti, jog šioje srityje yra tikras virtuozas. 2006 metais jis tapo Lenarto Nilsono vardo premijos, teikiamos Švedijoje, laureatu. Premija skiriama už pasiekimus mokslo fotografijos srityse.
(7) 2007-07-11 0
Taip taip, vabzdžiai irgi tai "daro". Tik savotiškai ir gal kiek kitaip suprasdami "romantiką". Tačiau ne taip skirtingai, jog liktumėt nesupratę kas čia vyksta. Vat tik paskutinėje nuotraukoje iškyla tam tikrų abejonių dėl to, kas gi te iš tikro vyksta... :)
(0) 2007-07-11 0
Truputis meniškų vaizdelių iš lietuviškos vasaros...
(0) 2007-07-11 0
Pamažu pas mus atkeliauja įvairiaspalvis, kvapais ir garsais pasidabinęs pavasaris...Nors gyvybė vis dar bundanti, tačiau vis drąsiau ir vis daugiau žiedelių kyla į saulę. Nuotraukose išvysite tikrus lietuviškus šįmetinio pavasario kačiukus, sprogstančius medžių pumpurus, iš po sausos pernykštės žolės kylančius šalpusnių žiedus.

Artėjančio pavasario proga, visus mūsų lankytojus www.technologijos.lt kūrybinis kolektyvas sveikina su Šv. Velykomis ir linki pa...