Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kauno zoologijos sodas (Apie gamtą | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2014-08-17 6
Perskaičiusi žinutę apie vaikinui išaugusį dantį nosyje, prisiminiau, kad Lietuvos zoologijos sodo terariume gyveno Kubos krokodilo (Crocodylus rhombifer) patelė, kuriai taip pat buvo keistai išaugęs dantis.
(3) 2014-07-02 4
Vienkartinės nosinaitės, balionų likučiai, ledų pakuotės, centai, sagos, popierius, lankstinukai – tai tik dalis žmonių kišenių turinio ar nereikalingų daiktų, kuriuos Lietuvos zoologijos sodo lankytojai meta į gyvūnų voljerus. Ten patenka ir bulvių traškučiai, saldūs ir sūrūs spragėsiai, ledai, batonas, sausainiai, saldainiai. Visa tai keliauja ne tik į žoliaėdžių, bet ir į plėšrūnų narvus.
(0) 2013-04-23 0
Pirma – lokys Kasparas, tuomet – liūtas Simba, dabar – kupranugarė su jaunikliu. Lietuvos zoologijos sodo veterinarams praėjusios savaitės pabaigoje nepavyko išgelbėti mažylį atsivedusios kupranugarės. Atsiradus gimdymo komplikacijoms ji nugaišo, o kartu – ir neseniai atvestas mažylis.
(0) 2013-03-14 2
Lietuvos zoologijos sode nugaišo liūtas Simba. Jį greičiausiai pakeis jaunų liūtų pora, o apie kritusio baltojo lokio įpėdinį kol kas negalvojama. 13 metų amžiaus liūtas Simba Kaune įsikūrusiame zoologijos sode nugaišo praėjusį sekmadienį.
(0) 2013-01-31 0
Lietuvos zoologijos sodo lokys Kasparas vis dėlto nesirgo vėžiu. Tai paaiškėjo po gyvūno mirties atlikus tyrimus.
(3) 2013-01-22 3
Dėl ligos visam laikui užmigdytas baltasis lokys Kasparas nenugrims į užmarštį. Apie 15 metų Lietuvos zoologijos sode gyvenęs plėšrūnas taps Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus eksponatu. Kito baltojo lokio zoologijos sodas artimiausiu metu įsigyti neketina.
(3) 2009-12-13 0
Aplinkos ministerija, atsižvelgusi į gausius visuomenės prašymus, nutarė perimti savo globon Kauno zoologijos sodą. Toks pasiūlymas bus teikiamas Vyriausybei, skelbiama ministerijos išplatintame pranešime spaudai.