Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mokslas » Geografija

Šiurpios apipjaustymų ceremonijos ir kiti keisti seksualiniai ritualai pasaulyje

2018-05-03 (0) Rekomenduoja   (-8) Perskaitymai (110)
    Share

Kiekviena tauta ar bendruomenė turi susikūrusi tam tikras seksualines normas ir net tradicijas, todėl, jei manote, jog jūsų nebenustebinsime, neskubėkite susidaryti išankstinės nuomonės.

Australija, Mardudjara gentis – intymūs apipjaustymo ritualai

Viena iš keistų šios Mardudjara aborigenų genties tradicijų – apipjaustymas ir savo paties apyvarpės nurijimas. Kai ši žaizda sugyja, atliekamas naujas skausmingas ritualas. Nuo apačios išilgai įpjaunamas penis, kartais net iki pat kapšelio. Iš lytinio organo tekantis kraujas varvinamas į ugnį. Manoma, kad taip apsivalo pats žmogus. Nuo tada vyras šlapinasi ne per šlaplę, o per penio apačią.

Iškyla vienas klausimas. Kaip sudarkant vienintelį vyriškumo simbolį, berniukas tampa tikru genties vyru?

Papua Naujoji Gvinėja, Trobrianderų gentis – lytiniai santykiai užmezgami sulaukus 6-erių

Šioje atokioje saloje gyvenanti gentis yra tikras seksualinės revoliucijos pasekmių įrodymas. Mergaitės ir berniukai lytinius santykius pradėti nori labai anksti. Čia negalioja jokios socialinės stigmos ir mergaitės seksu užsiima nuo 6 – 8 metų amžiaus, o berniukai šiek tiek vėliau – sulaukę 10 – 12 metų.

Tiesa, gentyje galioja kelios taisyklės. Nors mylėtis galima bet kada, kartu vakarieniauti leidžiama tik po vestuvių.

Senovės Egiptas – faraonai masturbuodavosi viešose vietose

Senovės Egipte gyvenantys žmonės manė, jog Nilo upės potvynius ir atoslūgius sukelia Dievo Atumo ejakuliacija. Būtent dėl šio mąstymo Egipto faraonai, norėdami užtikrinti, kad vandens upėje visuomet būtų daug, atlikdavo ritualinę masturbaciją būtent į Nilo upę.

Egiptiečiai buvo taip įkvėpti šio savistimuliacijos akto, kad Dievo Mino, atsakingo už faraono lytinę potenciją, festivalio metu vyrai masturbuodavosi tiesiog viešose vietose.

Senovės Graikija – homoseksualumas buvo neslepiamas

Senovės graikai neskirstė žmonių pagal jų seksualinę orientaciją, kaip tai daroma šiuolaikiniame pasaulyje, o pagal jų sekso metu atliekamą vaidmenį – aktyvioji (įsiskverbianti) ir pasyvioji (į kurią įsiskverbiama) puses.

Toks skirstymas atspindėjo dominuojančią ir paklusniąją visuomenės dalis. Pastaroji buvo moteris, simbolizuojanti jaunystę ir žemesnįjį visuomenės sluoksnį, o vyrai, be jokios abejonės, buvo priskiriami aktyviajai ir aukštajai visuomenės klasei.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(13)
Neverta skaityti!
(21)
Reitingas
(-8)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
51(1)
48(0)
39(5)
32(3)
21(0)
21(0)
20(1)
17(0)
17(0)
Savaitės
229(8)
75(3)
70(0)
67(5)
Mėnesio
229(8)
113(0)
110(3)
107(12)
104(26)