Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Mokslas » Geografija

Mykolas Drunga

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Geografija

Autorius: Mykolas Drunga

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Geografija“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Mykolas Drunga

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(58) 2009-08-15 0
„Nė vienas arabas dar nenuskrido į Mėnulį ir net neparodė mažiausio noro tai padaryti“. Taip savaitrašyje „Al Ahram Weekly“ teigia Abdelas-Moneimas Saidas. Jei tai tiesa, tai kodėl taip yra? Ieškodamas atsakymo, jis išplėtojo teoriją apie tai, kaip arabai mąsto.
(22) 2009-06-22 1
Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu pagaliau pripažino, nors ir su išlygomis, būtinybę steigti palestiniečių valstybę, dienraštyje „Washington Post“ birželio 17-ąją rašė apžvalgininkas Haroldas Meyersonas, bet paskui leidosi Izraelio premjerą kritikuoti.
(7) 2009-06-08 0
Praėjus dvidešimt metų po Tiananmenio aikštės protestų, kas pasidarė su ta drąsa, kurią žmonės rodė bandydami išsikovoti demokratiją? Taip „New York Times“ klausė žurnalistas Nicholas D. Kristofas, tada protestus stebėjęs iš arti ir apie jų kruviną numalšinimą pranešęs pasauliui.
(9) 2009-06-05 0
Pristatome Mykolo Drungos parengtą pasaulinės spaudos apžvalgą apie konfliktinę Šiaurės Korėjos situaciją - nors nuomonių yra įvairių, bet išlaikant kritinį požiūrį galima susidaryti nuomonę bent jau apie vienoje barikadų pusėje vyraujančią poziciją.