Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Mokslas » Geografija
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Geografija

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2010-01-01 iki 2010-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2010-11-26 0
Dvi dienas Portugalijos sostinėje vykęs NATO šalių viršūnių susitikimas įtiko, kaip sakoma, „ir mūsiškiams, ir jūsiškiams“. Tokių susitikimų dalyviai gal per lengva ranka juose priimamus sprendimus pakrikštija istoriniais, tačiau Aljanso sesija Lisabonoje netikėtai pradžiugino tiek šiapus, tiek anapus Atlanto. Tiktai tie akcentai buvo sudėlioti kitur...Naujos garantijos Baltijos šalims
(17) 2010-11-26 0
Likus keliems mėnesiams iki G20 viršūnių susitikimo, Kinijai buvo priklijuota šmėklos etiketė – šalis tapo sunkiai suvaldomų problemų, su kuriomis šiuo metu susiduria daugelis pasaulio ekonomikų, atpirkimo ožiu. Tarp šių problemų – nedarbas, prekybos disbalansas ir manipuliavimas valiuta.
(0) 2010-11-25 0
Į Didžiąją Britaniją iš Europos Sąjungai nepriklausančių šalių atvykstančių imigrantų skaičius bus sumažintas iki 21 700 žmonių per metus, tačiau ketinama taikyti išimtis, antradienį pranešė Britanijos vidaus reikalų sekretorė Teresa Mei (Theresa May), kuria remiasi naujienų kanalas „Sky News“.
(7) 2010-11-25 3
Kokios asociacijos galėtų kilti užkalbintam nūdienos vakarų pasaulio gyventojui, paklausus jo, kaip jis įsivaizduoja Irako sostinę Bagdadą? Civilių vakariečių, bent jau per pastaruosius dešimtmečius, Bagdade, ko gero, lankėsi ne tiek jau ir daug. Tad galima teigti, kad dabartinio Bagdado vaizdą mūsų sąmonėje suformavo žiniasklaida. Koks tas vaizdas, koks gi tas miestas? Ko gero, niūrus ir agresyvus nuo nesibaigiančio karo, raudonas nuo pralieto kraujo ir aukų, troškus ...
(24) 2010-11-23 0
Rusija palankiai įvertino, bet dar nepriėmė istorinio NATO kvietimo prisidėti prie raketinio skydo, kuris saugotų Europą nuo Irano atakų.
(7) 2010-11-23 0
Anglies dvideginio, oficialiai laikomo pagrindinio klimato atšilimo sukėlėjo, emisijos pasaulyje nerodo jokių mažėjimo ženklų, o šiemet gali pasiekti rekordinį lygį.
(18) 2010-11-22 0
Baltaodžiai britai Jungtinėje Karalystėje gali virsti mažuma iki 2066 metų, jei į šalį ir toliau plūs tiek imigrantų, teigia mokslininkai, kuriais remiasi britų dienraštis „The Daily Telegraph“.
(40) 2010-11-21 0
Prezidento Sarkozy nesena kampanija prieš romus atkreipia dėmesį į augantį jų persekiojimą Europoje. Jų skaičiui didėjant, šios grupės integravimas taps vis svarbesnis.
(10) 2010-11-20 0
Didžiosios Britanijos policininkai dėl brangumo yra priversti atsisakyti bendravimo radijo ryšiu ir pereiti prie trumpųjų žinučių (SMS) siuntimo. Sklinda gandai, kad kiekviena limitą viršijanti radijo ryšio sekundė kainuoja 2 svarus sterlingų, praneša „Sify“.
(12) 2010-11-19 0
Korėjos Liaudies Demokratinėje Respublikoje (KLDR), kuri dažnai vadinama tiesiog Šiaurės Korėja, pradėta masinė 3G tinklo mobiliųjų telefonų gamyba. Manoma, kad per pastaruosius metus mobilaus ryšio vartotojų skaičius šalyje išaugo keturgubai, o dabar vietinis „Koryolink“ tinklas vienija apie 185 tūkst. abonentų.
(12) 2010-11-18 2
Pristatyta didžiausios pasaulyje raiškos - 80 Gigapikselių panoraminė Londono nuotrauka. Šis projektas buvo vykdomas šešias savaites, naudojant moderniausią kompiuterių programinę įrangą ir galingą „Fujitsu Celsius“ darbo stotį su dvigubu šešių branduolių centriniu procesoriumi ir 192 GB talpos RAM atmintimi.
(15) 2010-11-18 1
Pirmieji amerikiečiai Europą pasiekė penkiais šimtmečiais anksčiau nei Kristupas Kolumbas „atrado“ Naująjį pasaulį. Islandų šeimos genetinę kilmę tyrinėję ispanų mokslininkai įsitikinę, kad pirmasis amerikietis į Europą atvyko maždaug X amžiuje, o tai visais 500 metų anksčiau nei 1492 metais prasidėjusi K. Kolumbo atradimų kelionė.
(11) 2010-11-17 47
CIA World Factbook ir Wikipedia paskelbė dešimt turtingiausių šalių pasaulyje. Lyginant šalis, buvo atsižvelgiama į BVP ir kokią dalį vidaus produkto sukuria vienas gyventojas. Sąrašo pirmajame penketuke vietas dalijasi šalys, turtus susikrovusios iš naftos ir dujų. Įdomu ir tai, kad daugelyje šio dešimtuko valstybių gyvena santykinai mažai žmonių. Beje, turtingiausia pasaulio valstybe tapo ne kuri nors iš Arabijos pusiasalio valstybių, o Europos „nykštukas“ Liuks...
(6) 2010-11-16 0
Fuyuhito Moriya’ai 39-eri su savo mama Youko gyvena labai mažame name. Vienas namo aukštas – trisdešimt kvadratų. Idėja pasistatyti nestandartinį namą kilo besižvalgant po automobilių stovėjimo aikšteles. Trisdešimt kvadratinių metrų jose skiriama vienam automobiliui. Nors gyvenant dviese mažose erdvėse iškyla nemažai nepatogumų, japonas džiaugiasi, kad jam pavyko įgyvendinti savo sumanymą ir tapti namo savininku.
(10) 2010-11-11 0
Gali būti, jog artimiausiu metu Londonas taps pirmuoju iš pasaulio didmiesčių, kur centrinėse prekybinėse gatvėse šaligatviai bus dviejų greičių. Planuojama, kad judriausiose vietose šaligatviai gali būti padalyti į dvi juostas: vienoje, besiribojančioje su parduotuvių vitrinomis, galios lėto judėjimo taisyklė, o kitoje bus galima eiti greitai. Pirmoji šaligatvio dalis būtų skirta pirkėjams, turistams ir tiems, kurie mėgsta vaikščioti neskubėdami, dairydamiesi į vi...