Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Mokslas » Geografija » Regionai » Europa » Airija
 
 

Airija (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-25 6
Drono skrydis atskleidė dar vieną priešistorinę žiedinę struktūrą – ji pastebėta lauke netoliese 5000 metų senumo tunelinio kapo Newgrange vietovėje Airijoje.
(0) 2018-04-30 7
„Apple“ gegužės mėnesį pradės vykdyti išmokas Airijos vyriausybei, kuri pagal Europos Komisijos (EK) sprendimą iš JAV technologijų milžinės turi išieškoti 13 mlrd. eurų nesumokėtų mokesčių, rašo britų verslo dienraštis „The Financial Times“.
(0) 2017-05-18 15
Idiliško Airijos kaimelio pakrantė vos per kelias dienas virto auksiniu paplūdimiu, kokiu buvo ir anksčiau, kai prieš 33 metus visas smėlis nebuvo nuplautas vandenyno bangų.
(3) 2017-04-13 14
Daugybė interneto vartotojų tiesiog pakvaišo, pamatę vieną vaizdo įrašą. Rimtas žinių pranešimas greitai virto juokinga interneto sensacija. Apie 60-ies avių vagystę pasakojantis airis vos per naktį tapo žvaigžde.
(4) 2016-07-07 8
Jau daugybė dešimtmečių viena iš pagrindinių JAV stiprybių – sugebėjimas prisivilioti talentus iš viso pasaulio. Talentingi darbuotojai – tiesiog privaloma sąlyga modernios ekonomikos vystymui. Tai ypač gerai supranta tokios Europos valstybės kaip Airija, savo laiku sukūrusi tikrą ekonominį stebuklą Europos Sąjungoje. Ir panašu, kad talentų paieška pasiteisino – dabar ji vykdoma dar intensyviau.
(0) 2016-06-20 40
<i>Airijoje darbininkas neseniai rado 2 000 metų senumo, 10 kilogramų „<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Bog_butter">pelkių sviestą</a>“ – sūrį primenančią medžiagą, kurią ž
(1) 2012-04-12 0
Dublino menininkas kviečia turistus į savo namus-galeriją, pastatytą iš perdirbtų 1,4 mlrd. eurų banknotų. Frankas Buckley per tris mėnesius pastatė trijų kambarių apartamentus-galeriją iš plytų, pagamintų iš mulčiuotų, iš apyvartos išimtų eurų banknotų, kuriuos parūpino Airijos centrinis bankas. Tai esą turėtų paskatinti diskusijas apie nesveikuojančią Airijos ekonomiką.
(3) 2010-04-13 0
Airijos vyriausybė, didžiausia šalies elektros tiekimo bendrovė ESB ir „Renault-Nissan“ aljansas šiandien paskelbė, kad ši Didžiosios Britanijos kaimynė netrukus bus visiškai pasiruošusi priimti naudojimui elektra varomus automobilius. Bendradarbiavimo tikslas yra Airiją padaryti Europoje labiausiai pažengusia elektra varomo transporto šalimi.