Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Australija (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-08-05 4
<p style="font-style:italic">Vyriausybė nori užtvenkti šiaurines upes ir sukurti milžinišką maisto dubenį, tačiau niekas nežino, kaip tai paveiks gamtą ir vietinių žmonių gyvenimą</p>
(0) 2014-07-16 6
Nacionalinės vandenynų ir atmosferos administracijos (National Oceanic and Atmospheric Administration – NOAA) JAV mokslininkai sukūrė naują klimato modelį, kuris parodo, kad ilgalaikis kritulių sumažėjimas rudenį ir žiemą pietinėje Australijoje kyla dėl šiltnamio efektą sukeliančių ir ozono sluoksnį naikinančių dujų emisijos, rašo phys.org.
(0) 2014-05-15 5
<p>Antarktida <a target="_blank" href="http://www.newscientist.com/article/dn16460-even-antarctica-is-now-feeling-the-heat-of-climate-change.html">šilo santykinai lėtai</a>, palyginus su likusiu pa
(3) 2014-03-13 1
Štai tokia neįtikėtino pavidalo sala stūkso vidur Ramiojo vandenyno, į rytus nuo Australijos. Pamačius jos nuotrauką, galima pamanyti, kad tai – klastotė. Tačiau tai – realiai egzistuojanti sala, kuri vadinama Beilo piramide (Ball's Pyramid).
(6) 2014-02-14 1
Vakarinės Australijos pakrantės danguje radarai užfiksavo nepaaiškinamą S formos objektą, kuris nebuvo matomas plika akimi. Meteorologų radarai mįslingą objektą užfiksavo trečiadienį, apie 30 km į vakarus nuo Rotnesto salos.