Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Filipinai (Geografija | Mokslas)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-03-22 10
Filipinuose į krantą išmesto ir nugaišusio banginio pilve buvo 40 kg plastiko šiukšlių, paskelbė aktyvistai, vadinantys incidentą vienu baisiausių tokio pobūdžio atvejų.
(2) 2018-04-22 38
Badžau žmonės didžiąją savo gyvenimo dalį praleidžia vandenyje. Istoriškai jie tiesiog klajodavo savo valtimis po pietryčių Azijos salas, sekdami žuvų migracijos kelius. Dabar pašaipiai jūrų čigonais vadinama etninė grupė yra daugiausia įsikūrusi prie Filipinų krantų. Badžau žmonės seniai domina mokslininkus dėl savo neįtikėtino sugebėjimo ilgai išbūti be oro. Dabar mokslininkai atskleidė, kad jiems padeda visai ne plaučiai, o kitas organas.
(0) 2017-06-04 5
Netikėtai ilgas, iki 1,5 metrų ilgio užaugantis moliuskas, kaip skelbia mokslininkai, minta ne burna. Juodos spalvos didieji laivagraužiai minta bakterijų pernešamu maistu. Moliuskas, kuris savo forma labiau primena milžinišką kirmėlę, gyvena ilties formos kiaute, rašo sciencenewsforstudents.org.
(2) 2017-05-11 11
Filipinuose žvejai pagavo kai ką neįtikėtino. Kartu su kitu laimikiu jie iš vandens ištraukė ir mėlynomis tatuiruotėmis nusėtą žuvį.
(1) 2017-04-19 18
Mokslininkai ploja rankomis, kadangi jie pagaliau atrado itin retą gyvį. Gigantiškasis laivagraužis (angl. Giant shipworm) mokslininkams iki šiol buvo mįslė, kadangi apie šį gyvį buvo lyg ir žinoma, bet jo gyvo niekas nebuvo aptikęs ir tyrinėjęs.
(6) 2016-06-28 19
Filipinų prezidento pareigas perimantis Rodrigo Duterte (Rodrigas Dutertė) pirmadienį atkirto žmogaus teisių aktyvistams ir papasakojo apie savo planuojamą karą su nusikalstamumu bei mirties bausmės reikalingumą.